Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fontos az autó bizonyos...

Fontos az autó bizonyos munkakörökhöz? Ha menő menedzser/üzletember akarok lenni kell a drága autó?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, aki ilyen nagymenő ember, annak mindig valami BMW, Porsche, Merci, Audi autója van.


Kell az ilyen szakmákhoz a drága autó?

Ha kiszállok egy octáviából nem fognak szarba sem venni, ha üzletkötő, üzlet vezető, vagyok?



2014. júl. 28. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A legviccesebb dolog a világon az üzletember képző iskola:D Nem attól leszel üzletember, mert annak tanulsz.
2014. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Beviz Elek ***** válasza:

#10

Talán igazad van, bár nem hiszem hogy pár tanárnak számít az autó és ezért ezt tanítják, tudniillik a tananyagot nem ők állítják össze, a vizsgalapokat sem, hanem központilag zajlik.


Hidd el, valóban számít a megjelenés;)


#11

Egy használt gsm üzletben aláírom hogy nem számít, de mi nem arab eladónak tanultunk. "Tesó, van nálam egy kis zöld kettőfélbe odadom", az kicsit más mint egy üzleti tárgyalás ahol párszáz kamion beszerzéséről esik szó.

2014. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem te hol dolgozol?
2014. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Azt vettem észre, aki ilyen nagymenő ember, annak mindig valami BMW, Porsche, Merci, Audi autója van."


Hát egyrészt számít a megjelenés, de nem feltétlen szükséges 30 milliós autó hozzá. Nem mindegy milyen üzlet, mekkora pénzekről van szó, stb. Msárészt, aki általad említett "menő üzletember", az valószínű élvezni is szeretné a lehetőségeit, nyilván nem fog szarrágóskodni, ha megteheti, hogy beüljön egy S mercibe. Van azonban csomó ellenpélda, én személyes ismeretségi körömben is vannak olyanok, akik aránylag komoly, de nem feleslegesen fényűző autóval járkálnak, holott zsebből kifizetnének egy 20 milliós kocsit. Például új mazda 6. De van ellenpélda is, pl. kezdő bizt. ügynök, vagy pénzügyi tanácsadó, de azért már meg kellett venni az autót. Vagy a telefonos boltos, aki 7-es BMW-vel jár. Megy csomó embernek van több autója. Ismerek olyat akinek van megjelenős autóhja, szereti is a kocsikat, cserélgeti a Néet prémium márkákat inél többet kipróbál, de ha nem olyan helyre megy, akkor szaladgál egy 3 kilós ütni-vágni való autóval.

2014. júl. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Beviz Elek ***** válasza:
Helyileg jelenleg Bedfordban, de ha arra vagy kíváncsi nem, nem a szakmámban.
2014. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Azt vettem észre, aki ilyen nagymenő ember, annak mindig valami BMW, Porsche, Merci, Audi autója van."


Logikus, ha az embernek van pénze, azt vesz.

2014. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!