Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első Autó! Jövő nyár végén...

Első Autó! Jövő nyár végén szeretnék vásárolni egy autót. Akkorra végezni fogok a jogsival is és ez lesz az első kocsim. tudnátok segíteni? Bővebben lent! Értelmes válasz -> zöld!

Figyelt kérdés

Szóval több kritérium is van azért írom itt. Először is az összes francia autó kiesett. Semmiképpen nem fogok francia Autót használni (lehet hogy hülyeség, de az egész országot szívből gyűlölöm szóval ezek az autók kiestek). Lehetőleg ne fogyasszon sokat és az alkatrész ne kerüljön hozzá egy vagyonba. Tudok rá költeni de nem akarom az összes pénzem egy autóba fektetni (talán majd később) kisebb ráfordítás persze szükséges lesz de azért ne egy vagyon legyen ha épp úgy van. Szeretem az Amerikai, Német, Japán autókat. KB 100 000 Ft-om van rá, esetleg 150. Jöhetnek az ajánlatok!

UI.: A használt max távolság általam legfeljebb 400 km egyszerre


2014. júl. 29. 08:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Az anyagi keret megadásáig egy Opel Corsát javasoltam volna, de sajnos ilyen kevés pénzből olyan autót venni, amire nem kell majd sokat költeni, hát, nem nagyon tudsz. Nézegesd a használtautót! És ne felejtsd el, hogy az átírás rögtön egy nagyobb összeg, azt is ki kell gazdálkodnod. Szerintem jövő nyár végéig duplázd meg ezt az összeget, és akkor nagyobb tered lesz válogatni.
2014. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Kifelejtetted a puncimágnest a felsorolásból!

:D


Gondoltam szólok (bár gondolom ezzel már kiestem az általad értelmesnek ítélt válaszolók sorából), hogy 100000 Ft kb az átírás és a vételkor "kötelező" szervizek árát épp fedezi, de akkor ingyen kellene egy autó...

Ha netán ezen felül szánnál 100-150 ezret egy autóért, akkor megint csak az a baj, hogy ennyiért max. valami bontószökevényt lehet kapni, kivéve valami csodálatos esetet.


A másik, hogy senki se tudja, hogy egy év múlva milyen lesz a piac, hatalmasat tudnak változni az árak és a kínálat egy év alatt.


Szerintem.

2014. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

No és ha azt gondolod, hogy csak szemétkedek, szólok, hogy nem én találtam ki:

[link]

2014. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Látom be vagy zsongva, még van egy éved, de már ajánlat:D

Arról nem is beszélve, h 100 ezerből nem sok fog kijönni, vegyél egy régi Suzuki Swiftet aztán jónapot.

2014. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 szántóvető ***** válasza:
34%

nem felejtettél le egy nullát?szerintem egymilliót akartál írni.ennyi pénzből nem kapsz normális autót,inkább csak rozsdaboglyát.

"hatalmasat tudnak változni az árak és a kínálat egy év alatt."-ebben az árkategóriában? :D

2014. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Bocsi, de 10 ezerért 1 jobb fajta kerékpárt vehetsz! Tényleg nem maradt le egy nulla?
2014. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Komolyan százezret akartál írni?
2014. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Beviz Elek ***** válasza:

Én tudok tippet adni, van 60ezerért egy 2002es Mondeo. Jó állapotú és bőven belefér az általad írt kritériumoknak.


A további költségekről nem írtál, de erre még gyűjts: repülés Angliába, hazaút (tankolás, hajó, pályamatricák), otthon regadó stb, tehát magyar rendszámot varázsolni rá

2014. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Igen komolyan százat. Arra gondoltam hogy veszek esetleg egy ladát vagy Wartburgot. Szóba jöhet a swift is csak szerintem kissé magas vagyok hozzá (194 cm).

Bontószökevény ? Hát nem is tudom.... Én láttam a használtautón is egy csomó jó kocsit, 70-90 ezerért. Tényleg be vagyok Zsongva :) Izgulok miatta és már alig várom hogy meglegyen. Annyi pénzt összeszedek amennyit sikerül. Mit kell csinálnom ha veszek egy olyan autót ami "tegyük fel" teljesen ép, érvényes a műszakija és nem kell szerelőhöz vinni? Szóval akkor csak az átiratás van ? ami ha jól tudom 5

2014. júl. 29. 10:21
 10/30 A kérdező kommentje:

50 ezer

köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 29. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!