Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények olasz autókról?

Vélemények olasz autókról?

Figyelt kérdés
Fiat-ot szeretnék venni, de hallottam az olasz autókról hideget-meleget.

2014. júl. 29. 10:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

semmi baj nincs velük.


Már ha nem 20-30 éves roncsokat akarsz venni. Régen a 70-es 80-es években gyártott olasz autók nem túl megbízhatók volt és rohadtak is.

De mára már felkapaszkodtak. Teljesen jó autókat csinálnak már 2000-évjáratól. semmivel sem rosszabbak mint a ford opel vw.

2014. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Teljesen jók és megbízhatók, milyen Fiatot szeretnél venni ?
2014. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
persze, akinek fiatja van mind azt mondja.
2014. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

első vagyok.


ford focus-om van (2 éves)

2014. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"persze, akinek fiatja van mind azt mondja."


Végülis ők kell tudják.


Ismerősömnek volt egy Stilója régebben, hát mit mondjak, produkált igen érdekes dolgokat, amit más autók nem szoktak, de ezek filléres dolgok voltak, ha ismerte az autót, saját maga is rendbe rakta. De komoly baja soha nem volt, pedig 200.000 km-t nyomott bele.

2014. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

Pedig szarok nagyrészt, akár újabb/régebbi típusról van szó.

Mondjak egy példát: 2006-os Fiat Stilo-ban váltócsere.

Ez ugyanígy igaz a francia és francia alkatrészes ( Nissan, Dacia stb.) kocsira is.

2014. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
És a műhelyemben még egy fiatalabb német/japán/koreai kocsi sem járt, ilyen problémával (kivéve Nissan, de ugye az félfrancia),
2014. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve van egy 1.2-es Stilom, eddig 40000km-t tettem bele. A félévente random előjövő airbag failure hibàn kívűl nincs vele gondom, a fogyasztàsa 6.5 csak Bp-i hasznàlatban, kényelmes, jól felszerelt. Szerintem egy iszonyat alulértékelt autó, sajnos a hírneve főleg az 1.6-os motorral szerelt miatt nagyon lehúzza. Amit eddig kellett venni hozzà (fékbetétek,tàrcsàk, gyújtótrafó) mind tizenezer forintos tétel, kedvezmènnyel 6-7 ezer ft. Idén akartam lecserélni, de az àrànak a kétszereséért sem kaptam jobbat, így marad megint egy évet.
2014. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Mondjak egy példát: 2006-os Fiat Stilo-ban váltócsere. "

OKé, cseréltél egy 8 éves autóban váltót. Akkor ezután kijelenthetjük, hogy az összes legyártott 70 000 autó hulladék! :D


Öcsém szétrúgott fél év alatt 3 difit a BMWjében - sokat ment kilinccsel előre- akkor most kijelenthetjük, hogy minden BMW hulladék?


Tudom, az ADAC is kihozta megbízhatatlannak a Fiatot, de az ADACnak már azt sem hisszük el amit kérdez. :)

2014. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne igaz az, hogy szar akkor nem is terjedne róla, és a Stilo csak példa volt avsok közül.
2014. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!