Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euro nyelvtanfolyam, véleménye...

Euro nyelvtanfolyam, vélemények, tapasztalatok? 200. 000 ft kezdőtől a középszintig, (4 hónap alatt).

Figyelt kérdés
Neten azt olvastam, sikertelen nyelvvizsga esetén beülhetünk egy másik csoportba (ingyen)(záróvizsga eredménytől függően). Ez mennyire igaz, valaki járt már ilyen tanfolyamra?

2014. márc. 21. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem azért a 2 fillérért, de 4 hónap alatt tisztességes középfokú nyelvtudást nem lehet szerezni. Nem azért, mert te hülye lennél hozzá, hanem egyszerűen ennyire intenzívnek kell így, hogy legyen (hány órás, 500? mert kevesebbel nem jutsz el nagyon a középfokig), hogy nincs igazán ideje ahhoz, hogy "leülepedjen", másrészt pedig a már megszerzett tudást nem fogod tudni annyit használni, hogy készség szinten elsajtátísd. Egy nyelvvizsgapapírt még úgy-ahogy csak össze lehet kaparni, de biztos tudásod evvel szerintem tuti nem lesz. 200e rengeteg érte. Inkább annyiból magántanárhoz járj szerintem.
2014. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is az Euróban csinálom a spanyolt, bár nem ennyire intenzív csoportban, de nagyon jó! És próbáltam a heti 5x5-öst is, ami tényleg rohadtul sok, de pont ezért brutál hatékony is. Szerintem ez abszolút használható tudás (legalábbis én használom). Viszont erről a vizsga garanciáról még nem hallottam.
2014. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!