Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények olasz autókról?

Vélemények olasz autókról?

Figyelt kérdés
Fiat-ot szeretnék venni, de hallottam az olasz autókról hideget-meleget.

2014. júl. 29. 10:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az is terjed, hogy a PD sz ar, nézd csak meg a VWs kérdéseket, és ha jól tudom ez sem fedi a valóságot.
2014. júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Kérdésre válaszolva, Fiat Punto-t szeretnék. Pontosabban gondolkozok rajta, csak előbb a véleményeket szeretném róla megtudni. :)
2014. júl. 30. 23:12
 13/22 A kérdező kommentje:
Az eddigi hozzászólásokat pedig köszönöm! Várok még, ha lehet. :)
2014. júl. 30. 23:13
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sem szar. Illetve szar. Ahogy szar a merci is, mert a w210, w220 8 évesen rohad, szar az összes elektronikája, szar a BMw is mert a dízelmotorjai szaggatják a láncot, a régebbi dízelek meg mind hengerfejesek lesznek, az M3-as-ok blokkján kiinteget a hajtókar. Persze az audi is szar, mert az meg a szíjat szaggatja a adízelmotorokban, és hát a többségük dízel, és ha a többségük szar, akkor az audi szar. Ja meg a vw konszern is szar. VW, skoda, seat, meg hát még az az audi ami Pd-s. Mi van még... Ja! a ferrari. hiszen az összes 360-as és 430-as magától kigyullad. egyedül a suzuki lenne jó, ha nem lenne az összes papírból és nem halnál meg vele parkolásközben mikor nekikoccansz az alőttedlévőnek...
2014. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy milyen jók a Mercik, egyáltalán hogy jön ide? Egyébként a W210-zel nincs semmi baj a rohadáson kívül. Egyébként elhiheted, hogy a Mercedesnek igen tartós motorja/váltója/mechanikája minden típusban, nem ùgy mint egy Fiatnak, Alfának, Lanciának aminek már 10 évesen 10 ezer km-enként mindig baja van! És Opel, Vw konszern és bármi más japán gyártó (kivéve Nissan) jobb, megbìzhatóbb kocsit gyárt mint az olaszok, ha hiszed, ha nem.
2014. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"És Opel, Vw konszern és bármi más japán gyártó (kivéve Nissan) jobb, megbìzhatóbb kocsit gyárt mint az olaszok, ha hiszed, ha nem."


én nem mondtam hogy nincs jobb a fiatnál, én is hátra teszem a rangsorban, de attól még nem biztos hogy szar. Valakinek mindig kell utolsónak lenni... Én inkább úgymondanám, hogy nagyobb a hullámzás a fiatok között, pl. az 1-es punto kifejezetten jó kocsi a kategóriájában, a grande punto úgyszintén. Némi iróniával próbáltam érzékeltetni, hogy mennyi urban legend van, aminek olykor van valóság alapja, de eltúlzot. Igazából nekem mind1, nekem nincs fiatom, nem volt, és nem is szeretnék...

2014. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
2002-es Fiat Stilonkkal sok baj van... Motorikusan egy erős pörgős kis autó 1200es létére, de megbízhatatlan. Most éppen a szervó ment el, 3 éve a motortartó rohadt ki... meg sok kis apró de bosszantó dolog. de amúgy imádom, ha éppen üzemel :D
2014. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egy előttem szóló véleményét osztom én is. Ha nem egy széthajtott szart veszel komoly baja nem lesz egy Fiat-nak. A W210-es Mercedes prémiumkategóriás létére meg jobban rohad mint egy akármelyik hasonlókorú Fiat.
2014. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A W123-at meg bármelyik akkori Fiat szarrá verné menet dinamikára!
2015. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Dízelben az 5 hengeresek már mennek, de azokkal sem lehet csak úgy száguldozni. Viszont a W123 Mercik még most is mennek, a 30 éves Fiatok már valószínűleg a bontóban rohadnak. Amúgy még mindig nem értem, hogy a Mercedesnek mi köze van a kérdéshez, a kérdező Fiatot akart venni.
2015. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!