Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a Seat jó első autónak?

Ez a Seat jó első autónak?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 29. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Jól tele kavicsfelverődéssel a motorháztető ahhoz képest, hogy csak 128 ezer km van benne. Valószínűleg a 3-szorosa is benne van. Elejét fotózott képeken arról a sarkáról 2 kép is felkerült, de a másikról egy sem. De ahogy nézem az egyik ilyen képet, a másik oldalánál eléggé kezdődik is a hézag, lehet látni az elején. Valószínűleg volt már törve elég szépen. Az utasteret szépen kiszilikonozták meg kinyalták. Lekopik a cucc, azt eléd tárul az undorító kopott belsőtér. Amúgy kereskedésből az életbe nem vennék autót. Magánszemélytől is ki lehet fogni szart, de a kereskedők kifejezetten ebből élnek, hogy roncsokat az ismerőseikkel feljavítanak a lehető legolcsóbban. Még műszakin is át tudják tolni. Sajnos én is szívtam már meg kereskedős kocsival, ezért mondom. Hülye voltam a saját káromon tanultam.


Az autó maga egyébként reális ennyi pénzért, végre valaki nem 3-as meg 5-ös bmw-t néz.

2014. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nem akarok trollnak tünni, de ez kb felet éri. Nem kell km-t nézni. Állapotot nézz. Siralmas. Ennyi pénzert sokkal jobb kocsikat vehetsz jobb állapottal.


Ezen mindent cserélni fogsz majd. A másik, az a rendszám is fura nekem...

2014. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek! :)

Ment a zöld!

2014. júl. 29. 12:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Üdv! A kocsit nem láttam mert már levették de én is SEAT leont 1M 1,6 16v vettem és nekem is tele a motorháztető kavics nyomokkal 126e vettem minden rendben ment vele átírás eredet vizsga. stb. műszaki és sehol nem szóltak hogy nem 126 van benne hanem 200 ez is csak véletlen derült ki a márka szervizben mert 180e ig szervizes volt ha magyarországit veszel és szervizkönyv nincs irány a márka szerviz. azóta eltelt 1 év és kb 400 ment rá. Maga a kocsi több mindenben csalódás volt nem lesz sokáig a háznál max 2-3 év 1,4 motorral nem szabad venni 1,6 is nagyon gyenge főleg kékesnek felfelé, golf 2-em jobban szerettem és élveztem mint ezt.
2014. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Maga a típus az jó! Ez egy jó autó, csak épp hasonlóan szépet (szépnek kinézőt) találsz olcsóbban is magánszemélytől szerintem. a kilóméteróra állása nem mérvadó, főleg a kereskedésben. Nem mondom hogy nem lehet igaz, de vajmi kevés esély van rá, az esetek 80%-ában másfélszer annyi szokott benne lenni, vagy mégtöbb. a kereskedésben minden autót kisuvickolnak, az még nem jelenti azt hogy szar, de nehezebbb is kiszűrni a szaarokat ez tény. a motorteret is kipucolják általában, hogy a laikusnak lehessen mutogatni milyen csilliógóan tiszta, de egy gépháznak ez nem feladata, sokkal jobb ha egészségesen poros és vagy minimálisan olajos. Mint mondtam maga a kocsi jó, Vw technika valamivel olcsóbban, az ibiza-ba a 60 lóerős 1.4-es is elég, pláne első autónak, bár ezek nem autópályafalók, nem is az a dolguk. Az alkatrész olcsó, megbízható autók tehát fenntartás szempontjából is megfelelőek. Nyugodtan nézegesd még a seat-okat, ne ragazkodj ehhez.
2014. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 31. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Seatot vegyél mindenképp .
2014. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na végül milyet vettél?
2014. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazából még nem vettem mert egyrészt nincs pénzem másrészt még csak gyerek vagyok!

Csak azért tettem fel a kérdést , hogyha autóvásárláshoz jutok akkor ne akkor kelljen gondolkodni , hogy akkor miért ez meg miért az!

2014. okt. 14. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!