Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás? (Kérdésed túl...

Autóvásárlás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szeretnék autót lízingre kihozni, ahol kb. 20-30 % önerőt kell befizetni. A probléma viszont az, hogy van tartozásom behajtó irodánál, de azt törlesztem havonta. A kérdésem az lenne, hogy ennek utánanéznek? Lehetséges, hogy nem is hozhatok ki autót? Illetve olyat is hallottam már, hogy ennek nem néznek utána, mivel ha nem fizetném, az autót visszavennék és a hitel megmaradna nekem. Valaki ezt megtudná erősíteni? Vagy ez nem is így van?
2014. júl. 29. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, a hitelnél a KHR listát nézik. Nem mindegy, hogy mire fizetsz a végrehajtónak. Ha hiteltartozásra, akkor egy újabb hitel, vagyis lízing esélytelen. Ha olyasmire fizetsz ami által nem kerültél fel a KHR-re, akkor megkaphatod.

Természetesen kellő jövedelem igazolása mellett.


Azonban a legjobb ha meg igényleg a hitelt, aztán ha lehet akkor menni fog, ha nem akkor meg max elutasítják a kérelmedet.

2014. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!