Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 19 évesen szerintetek jó...

19 évesen szerintetek jó választás lehet egy Seat Alhambra 1.9 TDI?

Figyelt kérdés

MOst állok autóvásárlás előtt, eddig F Astrákat meg Golf 3-asokat nézegettem benzinmotorral olyan 300ezerig, mert dízel csak jóval fölötte kezdődik. Inkább dízelt akartam, de a pénzem nem engette, de most 100ezerrel kellene többet adnom egy Seat Alhambráért, ami az egyik barátomé. Kicsit nagynak gondolom, de ismerem az előéletét, cserélt tavaly vezérlést jó minőségűre és nem fog bexarni+ van hozzá egy másik 1-9 TDI motor is, amit a kocsival egyidőben vett külföldön, ha esetleg kellene.

Vegyem meg, vagy inkább maradjak egy kisebbnél és kockáztassak, a Seat átírással és reg. adóval igencsak kiürítené a jelenleg rendelkezésre álló keretet (Jövő hónapban fizu lesz és nem lesz gond), vagy vegyek kisebbet 300-350ezerig és imádkozzak, hogy 150ezernél többet ne kelljen ráköltenem?


2014. júl. 29. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A B esetnél a bizonytalansági tényezőt csak az imádsággal tudod elnyomni.
2014. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ettől tartok én is.

Minden jó lenne a kocsival azt leszámítva, hogy egy hatalmas családi kocsi. Kicsit még korainak tartom, hogy egy ekkora kocsit vegyek, mert nem túl fiatalos, de minden más szempontból tökéletes és ilyet kerestem kicsit kisebb kaszniba öltöztetve. De viszont kockáztatni sincs kedvem, így lehet, hogy megveszem ezt. Legalább ha megyünk valahova haverokkal, vagy családdal nem kell külön kocsival mennünk, mert 7-en vagyunk :D

2014. júl. 29. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Én megvenném a Seat-ot, a sima TDI motor elég jó, és tudod kitől veszed, tehát ismered a kocsi előéletét, persze hogy elötte hogy használták azt nem tudod. De mindenképp a seat.

az hogy nagy meg nem fiatalos nem gond, a kinézete ne érdekeljen, a méretét meg megszokod, elvégre vezetheted a jogosítványoddal.

2014. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha ismered a kocsi előéletét, akkor azt.

Az hogy nagy, megszokod, sőt beleszeretsz.

Autót sosem kinézetre, meg felvágásra veszünk (én sosem)

Az alhambra egy jó autó

2014. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tágabb családi körben volt Alhambra, tisztességesen szolgált pár évig, aztán totálkáros lett :D


Én kicsit olcsónak tartom, de ha jó állapotú és rendben van az autó, akkor nyugodtan fogj bele. Teljesen más világ mint egy F Astra vagy Golf3 :)

2014. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezek tükrében énis a seat-ot venném
2014. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
seat
2014. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!