Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 éves céges Fordomon magától...

2 éves céges Fordomon magától rázár a központi zár járó motornál. Akkor miért is a franciák elektronikája a sz. R?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen nem értem ezt a francia elektronikás baromságot. Nekem egy Lagunám van, teli mindenféle elektromos kütyüvel, soha semmi baja.


A céges alap Focus meg fogja magát, és járó motornál csukott ajtónál minden előzmény nélkül rázár a központi zár, amikor én bécsben vagyok, az autón kívül, az egyetlen kéznél lévő kulcs meg bent az autóban. Persze ablak betör, stb.


Azóta ezt már többször eljátszotta, a márkaszerviz tanácstalan.


Akkor mégis mi a sz.r???


2014. aug. 1. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak valami zárlat lehet, vagy a kocsiban, vagy a távirányítóban, mert elég ritka a magától gondolkodó központi zár...
2014. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A francia autókban se minden francia, az én Renault-jaimban is több a Denso felirat, mint a Valeo.
2014. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Két autó alapján te aztán csak meg tudod ítélni.
2014. aug. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Napkiraly ***** válasza:

Engem a két éves céges fordom úgy bezárt,hogy csak a távirányítóval tudtam magam kiengedni.

De mesélhetnék a nem működő kapcsolókról (amik hirtelen újra életre kelnek), elromló kijelzőkről, gyanús turbó és lendkerékhangokról

2014. aug. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Napkiraly ***** válasza:
ettől a franciák se lesznek jobbak
2014. aug. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
20 éve franciával járok, sose volt még bajom. Se elektromos, se más. Akkor miért is annyira sz.r?
2014. aug. 2. 13:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Jól van,ha bevált a francia,akkor azt vegyél következőnek is.Hadd hogy beszéljen a világ.Vagy mi a célod a kérdéssel?Adjam el a Mondeom és vegyek Lagunát??Szar a Ford,jó a Laguna.Elégedett?
2014. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azzal lennék elégedett, ha nem istenítené mindenki érdemtelenül a német autókat.
2014. aug. 3. 16:25
 9/12 Napkiraly ***** válasza:
Nem érdemtelenül...
2014. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké, 30 éve kiérdemelték, és ezért istenítik a mai fosokat.
2014. aug. 3. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!