Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 éves céges Fordomon magától...

2 éves céges Fordomon magától rázár a központi zár járó motornál. Akkor miért is a franciák elektronikája a sz. R?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen nem értem ezt a francia elektronikás baromságot. Nekem egy Lagunám van, teli mindenféle elektromos kütyüvel, soha semmi baja.


A céges alap Focus meg fogja magát, és járó motornál csukott ajtónál minden előzmény nélkül rázár a központi zár, amikor én bécsben vagyok, az autón kívül, az egyetlen kéznél lévő kulcs meg bent az autóban. Persze ablak betör, stb.


Azóta ezt már többször eljátszotta, a márkaszerviz tanácstalan.


Akkor mégis mi a sz.r???


2014. aug. 1. 22:31
1 2
 11/12 Boros Attila Karoly ***** válasza:
48%
Báttya Audi a6 om van 2007 es ,a lagunad soha nem lesz olyan mint az enyém! Francia autok szarok,de persze van kivetel a tied pont jo.. Vegyél azt maskoris jo az neked!!
2014. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem is akarom, hogy olyan legyen, mint a tied :) Amúgy meg pont dupláját ér azonos évjáratban szal gáz is lenne, ha olyan lenne.
2014. aug. 5. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!