Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha azt akarom, hogy a lada...

Ricsi13 kérdése:

Ha azt akarom, hogy a lada 2107-esnek nagyon nagy hangja legsen, olyan mint a rallysoknak, akkor elég egy nagy sport kipufogót venni? (Jelenleg csak a hangjával foglalkozok)

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 00:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Érdekes...Tehát ha szar a hangja, neked akkor is jó?
2014. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

de most azon mit nem értesz, hogy nem lesz olyan a hangja?


Ha egyszer azoktól a változtatásoktól lesz olyan a hangja, amitől nagyobb lesz a teljesítmény, és sokba kerül, akkor azon mit nem értesz, hogy ha ezeket a változtatásokat nem csinálod meg, akkor értelemszerűen nem lesz olyan hangja.


Ha a kifejezetten versenyre való dupla Weber karburátortól lesz ratáló aharpós hangja, de te ezt nem teszed bele, akkor nyilván nem is lesz olyan hangja.


Leírtam fentebb, hogy tudsz nagy bugó hangot csinálni neki, de az nem lesz rally-s, ezt meg tudod tenni az előttem leírtak szerint, de te az épített rally-s hangot kérdezted, az pedig más....

2014. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a 90-es évek beli jellegzetes koppány rendszer hangját tudod kihozni pár ezresbõl. Ami szerintem egy hungaricum. A verseny Ladák hangját, úgy ahogy azt mondták elõttem. A nem széria alkatrészek, és ezeknek a versenykörülményekre belõtt értékük produkálja. Pl: egy 4000rpm fordulat fölé hangolt tengely alapjáraton olyan mint egy szívritmuszavar. Könnyített tengely, hajtókarok. Mind összefügg. Veszi a lapot könnyen emeli és ejti a fordulatot. Közben bedörrent mert sokall a két weber-tõl. + még a váltó is befojásol a verseny hangon. Nem csak az egyenes fogazás hanem a fokozat kiosztás miatt. De javaslom neked a "drive race transmitter"-t. besza-behu. és 3rongyból megvan. Egy rally hang (=versenymotor) Ladába kb.500e + váltó kb.200-250e
2014. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!