Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kell a mély láda építéshez?

Mi kell a mély láda építéshez?

Figyelt kérdés
Mély hangszórók,valami amiből dobozt lehet neki csinálni erősítő, ezenkivül mi kell még hozzá ? kocsiba szeretnék egy komolyabb mély ládát de amilyet én akarok azt csak egyénileg ugy olcsobb:D

2014. aug. 11. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem,egy 30 cm-es mélynyomóhoz 16 literes láda kell.Belül kibéleled vattával,és filccel beburkolod az egészet.

De /hacsak nemvagy asztalos/ elég kókány lesz a végeredmény szerintem,ezért inkább javaslom a SAL-30 cm-es subcsövet,amit 10 körül már kapni...

egy 400-as erősítő elég szépen meghajtja hídbakötve.

Ezekből azthiszem az LG a legolcsóbb,ami bírja is a gyűrődést.

2014. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

30-as mélynyomóhoz minimum 20 literes kell de csak ha zárt ládát szeretnél, de nem ajánlom mert nem szól így jól, a bassreflex láda 50 liternél kezdődik, de a méret függ attól is h mennyi hertz-en akarod járatni ...

Vegyél előregyártott üres ládát (minőségibb darabok 8000ft körül vannak), azok tutira jók, ha te akarod legyártani otthon az biztosan gyatra munka lesz + árban kb ott leszel mint ha vennél egy normálisat... Egyébként vastag MDF-ből vagy rétegelt lemezből szokták csinálni...

Mélynyomóból elég egy is, maximum 2, de kettőhöz már erős erősítő kell ...

2014. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de én arra is kíváncsi lennék hogy olyan kis panelt honnan tudnék venni amibe beletudom kötni a kábelt [link] ott középen azokra a kis piros rugos cuccokra gondolok vagyis legalábbis olyasmire
2014. aug. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!