Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik dízel motor a legjobb?...

Melyik dízel motor a legjobb? Az Isuzu? Vagy a Mercedes dízel motor?

Figyelt kérdés

Mert mindenki ezt a kettő nevezi a legmegbízhatóbb dízelmotornak és szeretném megtudni melyik érné meg dízelben

A válaszokat előre is köszönöm :)



2014. aug. 13. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Akikkel beszéltem szerelők és kereskedők, a BMW és Toyota dízeleit dicsérték.
2014. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez így elég tág kérdés - a CDi-t eleinte nem nagyon dícsérték, de azon belül is van legalább 20 féle különböző variáns méret, hengerszám szerint, ahogy Isuzu sem csak egy dieselt gyárt, s akkor még az EURO4 előtti dieselekről nem is szóltunk.
2014. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan a megbízhatóságuk érdekelne nem is inkább a köbcenti vagy a fogyasztásuk
2014. aug. 13. 15:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

# 1

Jók a bmw dieselek, de hogy a legmegbízhatóbbak legyenek az azért elég húzós kijelentés (pl a tds legendásan sz@r). Az opelbe szerelt isuzunak nem véletlen lett jó híre. Merciben meg inkább az öregeket mondanám hogy legendásan megbízhatóak (vagy csak voltak, ugyebár felettük is telik az idő, fáradnak az anyagok)

2014. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. aug. 13. 15:48
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket :) BMW-ben nem kell dízelt vásárolni
2014. aug. 13. 16:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem azért linkeltem hogy ne vegyél diesel bmw-t, inkább csak azért hogy ne istenítsék már annyira ezt a túlárazott, sokak által mindenféle hátsó infó nélkül istenített hárombetűs Német márkát. Nem rossz a diesl Bmw, de inkább közelebb van az átlagoshoz motorikusan.


Inkább azt írd meg hogy mennyiért szeretnél kocsit venni. Az ár alapján meg lehet nagyjából mondani hogy milyen dieselket kapsz annyi pénzért, és meg lehet saccolni hogy melyikkel van a legkisebb esélyed a mellényúlásra.

2014. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy Isuzu alapú (Opelbe szerelt) CR dízelem van, 212ekm óta hajtom. Jó motor, de azért nem mondom olyan kiemelkedően jónak a többihez képest. Ez-az előfordult már ennél is. Legutóbb pl menet közben egyszer csak a főtengely jeladó bemondta az unalmast és megállt alattam az autó. Persze egy jeladó kicserélése nem nagy dolog, árban se egy vagyon, de azért bosszantó ha pl vasárnap este az autópályán emiatt kell trélert hívni.


Szerintem manapság olyan óriási különbség nincs a dízelek között. Már a CR technika is elég régi, kiforrott műszakilag. Így akár még egy mai PSA konszernes dízelt is simán bevállalnék.

2014. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8/9 Én ha dízelt vennék akkor Mercedest C-class w202 vennék dízelbe 2.5 Turbo Dieselt.
2014. aug. 13. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!