Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretném eladni az autómat,...

Ferencz01 kérdése:

Szeretném eladni az autómat, és természetesen mindent le fixáltam az illetővel, csak ő azt mondta, hogy papírok nélkül vinné el, így szeretném kivonatni véglegesen, hogy folyik egy ilyen szisztéma és mennyibe kerülne ez nekem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy belemenj.

Véglegesen csak eltulajdonítás és rendőrségi határozattal, bontási engedéllyel, vagy külföldre eladással vonathatod ki!

Egyébként az önkormányzat okmányirodájában intézhető.

Írjatok szabályos adásvételit és 15 napon belül jelentsd az eladást.

Onnantól már a vevő dolga, hogy mit csinál az autóval.

2014. aug. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trafó1 ***** válasza:
Helyes, jól beszél az előttem szóló, papír legyen, adásvételi, vagy minden szabálysértés, büntetés, visszamegy hozzád, és ha rabláshoz használja, vagy valami bűncselekményhez, szerinted kihez megy majd a TEK????
2014. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gondolom erőforrás akarja megvenni, de ha adásvételivel is veszi meg tuti hogy nem fogja átíratni
2014. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jajaja!!igazatok van,kössz a segítséget.:)

egyébként már mondtam is neki,hogy nem megoldható az,hogy adásvételi nélkül oda adjam,viszont engedek még egy kicsit az árból így..

(egyébként egy trabantal nem hiszem,hogy kirabolnának bármit is,max falun egy kis boltot..)

2014. aug. 15. 11:38
 5/8 A kérdező kommentje:
valami olyasminek kell neki,vagy rallyzni akar vele,ilyesmit magyarázot,de ha átíratja,ha nem én így is-úgy is leadom a papírt,hogy eladtam az autót..
2014. aug. 15. 11:39
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Trabantal nem hiszem,hogy kirabolnának bármit is"


Elütnek valakit és otthagyják, elütnek egy vadat az erdőben és otthagyják (az állat értéke többszázezer Ft is lehet). Elkapják jogsi nélkül, akkor a tulajt is büntetik a vezetés átengedése miatt, szándékosan összetörnek vele egy többmilliós autót biztosítási csalás miatt... Soroljam még, hogy hogyan ütheted meg a bokádat csak egy papírok nélkül eladott Trabival?

2014. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Napkiraly ***** válasza:
Hozzon egy külföldit aki megveszi tőled, kivonatjátok a forgalomból,aztán az ő dolguk hogy hol és mire használják
2014. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendesen eladod és ő azt csinál utána amit akar.
2014. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!