Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért világít a légzsák...

WheneverYouWant kérdése:

Miért világít a légzsák visszajelző?

Figyelt kérdés
Nemrég vadkár érte az autómat. Rendbe lett téve. Szerelőtől elhoztam azóta világít a légzsák visszajelző. Szét volt szedve rendesen az autó. Lehetséges hogy nem jól rakták össze? vagy csak valahogy le kellene nyugtázni ezt a jelzést? Illetve az érdekelne hogy ilyenkor működik esetleg szükség esetén a légzsák vagy nem?

2014. aug. 15. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eldurrant rakott bele másikat? Ha nem akkor ki kéne töröltetni a hibát.
2014. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget mondok, de nem lehet, hogy ki lett kapcsolva az utasoldali légzsák és azért világít?
2014. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A légzsák hibát általában nem kell nyugtázni, elmúlik magától. Ha nem múlik el, akkor vidd vissza a szerelőhöz, mert valamit nem jól csinált.
2014. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy a javításkor szétkötötték a légzsák valamelyik alkatrészét és közben ráadták a gyújtást, vagy beindították az autót. Ilyenkor hiába kötik vissza, a hibát megjegyzi és ki kell töröltetni belőle. Ez egyébként az ő saruk. Ilyenkor nem működik a légzsák.
2014. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint tipusfüggő, hogy megjegyzi-e a hinát. Nekem azért világított a légzsák hiba, mert kontakt hibás volt az ülés alatt az oldal légzsák csatlakozója. Széthúztam, összedugtam, megjavult és a hibajelzés elmúlt. Persze ez egy vén francia szar!

:D

2014. aug. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!