Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van elismerve a suzuki...

Miért van elismerve a suzuki swift?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 22:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
ki ismerte el? a pápa vagy ki?
2014. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%

Ezt ugye Te sem gondolod komolyan:DDDDDDDDDDDDD

Mondjuk annyira egyértelmű hogy Swift tulaj vagy mint ha oda írtad volna. A Swift a Suzuki klubba van elismerve máshol mindenki lenézni vagy max belenyugszik hogy ilyenje van.

2014. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Ez az: hogyan elismerve? Ki által? Milyen szempontból?


Kapott típusbizonyítványt, mert teljesíti az ehhez szükséges elvárásokat.

Az emberek elfogadták az első hazai generációt (ami valóban ugye már a második) mert takarékos és elég olcsó ahhoz, hogy elnézzen az ember ezt-azt.

Az új fajta meg már nem vacak autó, igaz az árán is meglátszik.

2014. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

CSak mert olcsó és viszonylag bírja.

De szerintem csak a japán trabi..

Elsőn besírtam...

2014. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

páápa :D LOL


talán azért van elismerve, mert jó, mármint most az itthon régi swiftként ismert típusról beszélek. Jó a motorja, váltója, szinte elpusztíthatatlan, elég egyszerű felépítésű, bár már ez is központi injektoros és ECU vezérelt, tehát van benne légtömegmérő, lambda-szonda+katalizátor, meg EGR szelep és kartergáz visszavezetés. De ennél gyak. csak bonyolultabb autók vannak ma már. Olcsó az alkatrész, nem is romlik el sűrűn, könnyű ezáltal fürge.


Nekünk van egy a családban szaldgálósnak tökéletes. 70 ezret ment egy olajjal, és a legolcsóbb olajjal és pöcc röff pedig jóval több mint 300 ezer km van benne. Nagyrészt otthon is szerelhető, stb soroljam még? :D


hátránya hogy nem biztonságos tehát városon kívül nem ideális, meg hogy puritán, bár villanyablak és klíma rendelhető volt, ezek talán a legkézenfekvőbb és legalapabb szükséges extrák. De ha megnézel egy A corsa-t, vagy citroen AX-et, azt fogod tapasztalni hogy azok sem sokkal különbek...


az újabb swiftek meg már minden tekintetben ott vannak a többi kisautó között minőségben, már nem is "papírautók". A legújabb swift pl. kifejezetten nem olcsó a kisautók között, de van is olyan jó...

2014. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Akik nem ismerik és nem vezettek 2012-től oldallégzsákkal és menetstabilizátorral, klímával, 1.2-es motorral gyártottakat, azok ma is fikázzák. Autópályán tartósan viszi a 145-öt emelkedőn is, ez az a sebesség, ami után nincs még traffipax. A motorháztetőt kimondottan nehéz megemelni, már nem papír a karosszéria, 5 csillagos a töréstesztje. A fogyasztása is inkább 6 liter alatti, mint fölötti.
2014. aug. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%
én nem ismertem el. számomra a BMW az elismert autó
2014. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
a japán autók a legjobbak a minőségben. aki kevesetszeretne költeni az autó javítására, vagy egyáltalán nem akar költeni a suzukit vegyen
2014. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%
A BMW semmivel sem jobb, sőt sokkal megbízhatatlanabb a fos szutyukinál.
2014. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

"én nem ismertem el. számomra a BMW az elismert autó"


Tudod mennyi BMV legelészett az árokparton múlt hétvégén a Balaton körül? Megdöbbentő volt. BMW árokparton, motorteret napoztatva, és minimum egy ember telefonál az eget nézve. Suzukist egyet sem láttam.

2014. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!