Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van elismerve a suzuki...

Miért van elismerve a suzuki swift?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 22:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
4%
inkább állok lerobbanva egy BMW mellet minthogy beleüljek egy japán ócskavasba ráadásul suzukibe pfejj!
2014. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
6%

Bayerische Motoren Werke AG- Bajor Motorgyár Rt.


Kell még többet mondanom? Mondhatnák de minek? Ne irigykedjetek suzukisok ;)

2014. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
11-12, ha nektek télleg BMW-tek van, azt tuti, hogy csak a f@$zotok nagyobbítása miatt vettétek! Egy intelligens ember nem vagánykodik, sem a pénzével, sem a kocsijával (főleg meg nem itt a GYIK-on)...
2014. aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

Mi a baj a Suzukival? :


[link]

2014. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
8%

14.

az hogy nem gyárt v8, v10, v12 motort ;) Sem tisztességes dízelt

2014. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"inkább állok lerobbanva egy BMW mellet minthogy beleüljek egy japán ócskavasba ráadásul suzukibe pfejj!"



Tehát inkább költöd el a 6-7 milliód egy olyan autóra amivel a Budapest-Tihany táv kétesélyes. Nem nézlek le ezért, de te se tedd. Én szeretek odaérni.

Viccet félre egyébként, most milyen autót szabad megvenni?

Mi az a márka amire azt lehet mondani hogy 4-500 000 km Garantált?

2014. aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Most ezt nem azért mondom, de akármelyik új BMW tartósabb mint egy suzuke.

3-4 év alatt mennek ezekkel a kocsikkal 5-600 ezer km-t!

És bírják még.

Vezettem olyan BMW-t, ami 1996-os!! és 2002ben hozták be az országba!!!és 450 ezer km volt benne óra szerint!

Gondolhatod...tehát bőven túl volt már az 500 ezren, és olyan volt a kocsi, hogy majdnem megvettem..

Motor-váltó hibátlan gyári volt, semmi füst, semmi zörgés, persze lehetett érezni, hogy nem új, dee megnézném ennyit elmész e egy suzukivall...

motor-váltó kifeküdne ha autópályán tolnád, úgy mint egy BMW-nek újkorában, ja és suzuki váltó..

keress rá suzuki váltó csapágy, vagy ssuzuki nyelestengely...

típushiba 100. km-t bír aztán szétesik a váltó..

féltengely kicsi, gyenge. motor városban jó.

ugyanez bármelyik suzukinál..

tehát hol van az a legendás megbízhatóság???nem mindegy honnan nézzük a dolgokat.

Annyi igaz, hogy ha a BMW esik szét, azt sokkal drágább szerelni. Amíg új :)) mert ha 15+ éves megveszel hozzá egy donor autót 2-300 ezerért németből, aztán megcsinálod magadnak...

És egy 20 éves Német autó is ezerszer minőségibb érzetet nyújt, mint egy suzuki.

2014. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Persze hozzá teszem, ha karban volt tartva, és vigyáztak rá...

amit széthajtottak annak már mindegy.

2014. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 kovacsgabor1 ***** válasza:
49%

"Vezettem olyan BMW-t, ami 1996-os!! és 2002ben hozták be az országba!!!és 450 ezer km volt benne óra szerint!

Gondolhatod...tehát bőven túl volt már az 500 ezren, és olyan volt a kocsi, hogy majdnem megvettem..

Motor-váltó hibátlan gyári volt, semmi füst, semmi zörgés, persze lehetett érezni, hogy nem új, dee megnézném ennyit elmész e egy suzukivall... " Mit képzelsz, hülyegyerek? Te is csak egy k@cs@g bmw fanatikus vagy, aki lenézi a Suzukit. Én inkább ülnék egy biciklin minthogy beleüljek egy 1996-os bmw-be. Ja, és az egyik haverom túl van az 500000km-eren 1.0-es Suzukijával, és eddig egyetlen kipufugót kellett rá venni. Ásd el magad...

2014. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 kovacsgabor1 ***** válasza:
92%
Ezt a kérdést meg nem értem: "Miért van elismerve a suzuki swift?" Egyáltalán nincs elismerve, sőt!!! Nekem is Swiftem van, a vw-sek, audisok, bmw-sek rendszeresen tolnak le az útról. A magyar embereknek inkább örülni kellene, hogy gyártanak autót az országban!!! Egyébként mikor Németországban voltam, SENKI nem tolt le az útról, pedig ott aztán van német autó! Csak ebben az országban van ez, mert csak itt ilyen a mentalitás.
2014. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!