Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van elismerve a suzuki...

Miért van elismerve a suzuki swift?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 22:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"A magyar embereknek inkább örülni kellene, hogy gyártanak autót az országban!!!"


Mégis miért? Mert tönkre teték a magyar gazdaságot, majd bejöttek ilyen külföldi tőkék mindenféle adókedvezményeket kapva, aztán a droidok dolgoznak 80-100 ezerért, a bevétel nagyrésze meg kimegy az országból? ennek kell örülni? Ha beleöklek a gödörbe, majd nyújtom a kezemet és kihúzlak akkor nekem is tapsolni fogsz? Egyébként ha már autógyártás Magyarországon, akkor ott van az opel 20 éve, Audi már vagy 10-15 éve, és már mercigyár is van, tehát ez nem egy olyan nagy szó már hogy gyártanak suzukikat itthon...


17-es! van igazság aban amit írsz, de a váltóval pl. nem értek egyet, azis sokat kibír még a "régi" swiftben is, nekünk van egy szaladgálós, 350 ezer km van benne a váltó még teljesen jó. A féltengely lehet nem erős, de én inkább azt mondom, hogy az utángyártottak szarok. Miénkben az egyik oldalt eredeti japán van, legalább 200 ezer km-t mentek már azok a féltengelycsuklók, de azis lehet hogy még gyári, a porvédő harang is jóminőségű rajta, ellenben a bal oldalt már vagy a negyedik utángyártott csukló van, 2 évnél és olyan 50 ezer km-nél nem bír többet egyszerűen, de volt hogy hamarabb szétesett, a gumiharang kiszakad bő egy év alatt és onnantól sanyi... ellenben ez a kocsi ütve vágva van, egy normális közlekedésű sofőr alatt lehet még ennyi baj se lenne vele, ami tekintve hogy az autó 18 éves és lassan a 400 ezerhez közelebb jár (egy 1.3-as kiasutó), nem olyan rossz szerintem, más gonja sose volt, csak a kipufogó rohadt szét. Ellenben a BMW tényleg jó, nekem is favorit, egyetértek hogy a legnagyobb baj a lehasznált, lebiztosítózott, 3x annyit futott mint az óraállás jellegű példányokkal van, és hát a BMW-ket jellemzőbben sokkal szetlenebbül vezetik... De azért el kell ismerni hogy vannak más jó autók is a világon...

2014. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nagy számok törvénye alapján beszélhetünk csak típushibáról a szuzinál. Az enyém is túl van néhány, száz ezren. Soha sem bántottam sem a váltót sem a motort. Viszont nagyvonalúan szervizelem. Mindenből a drágábbat. Sokat vezetek, és engem nem tolnak le az útról. Vagy mert nem vagyok szorongásos, vagy mert be illeszkedek a forgalomba. ahol 50 ott inkább 70, ahol 90-ott pedig 100-110. Néha nincs is ezzel semmi baj.
2014. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 kovacsgabor1 ***** válasza:
Tegnap nagyon felkaptam a vizet, mert rendszeresen a BMW-t hozzák fel a Suzukis kérdésekben, mikor a két autó ég és föld. Bocsánat a csúnya kifejezésekért.
2014. aug. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Zebra3328 ***** válasza:
0%

Hogy is nevezik manapság az ilyen kérdéseket?

Megvan! FLAME.

(De hogy on is legyek: szarok a Suzukik, a BMW-k, az Opelek, a Ladák, és még minden ami benzinnel vagy gázolajjal üzemel!)

2014. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!