Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Heló suzuki dr 650 91-es...

Heló suzuki dr 650 91-es évjáratú levettem a hengerfejet és öntöttem benzint a szivócsonkba és a kipufogó csonkba is és átengedte a benzint. Akkor el kel vinnem gépműhelybe becsiszoltatni nem? Meg akkor már új szelepszár szimeringet is rakatnák bele.

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 18:24
 1/7 kata kata ***** válasza:
Szelepfészkeket felmarják.Ha nagyon rozogák a szelepek akkor újat kell venned és össze csiszoltatni őket.Erre figyelj oda mert manapság már csiszolás nélkül szokták összerakni.
2014. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon jól gondoltad. :) Szelepet nem hinném,hogy cserélni kéne.Le lehet,de nem biztos,hogy égetően fontos lenne.Hisz csak-csak több 10,000ft a 4 szelep bele.Ha magad rendeled persze.Jártam már olyan gépműhelybe,nem enduro hengerfejjel,de 4 hengerfejet,becsiszolt,új szelepeket rakott bele,meg új porlasztó hüvelyeket is mindössze 24,000ft-ért.Ennek érdemes utána járni,mielőtt átvágna.Szelepszár szimeringet meg érdemes kicserélni ~1300ft darabja boltba.Csak nehogy 5000ft-ot mondjon darabjára a gépműhelyes.
2014. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. aug. 16. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Hááát, nem a csonkokba kell önteni a benyát, hanem fejjel lefelé vízszintesen le kell tenni a fejet, és az égéstérbe kell önteni tesztelés céljából a benzint, majd várni vele egy kicsit. Ha elfolyik a benzin, akkor nem jó, ha megtartja, akkor rendben van.
2014. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

No végre megtaláltam, Edd megmutatja 1:00 után (bocs, de valamiért nem enged kezdőpontot beállítani):

[link]

2014. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így ahogy mondod. Becsiszolni te is be tudod, ha akarod.
2014. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!