Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift vagy lada 2107...

Ricsi13 kérdése:

Suzuki swift vagy lada 2107 melyik a jobb és te melyiket vennéd meg? csak ez a kettő közül lehet valasztani másikat ne irjatok és ha egyiket sem, azt se irjátok bele és a többi hülye választól is kíméljetek pls

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 20:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Utolso kerdező

melyiket szereted jjobban?

2014. aug. 17. 13:37
 12/23 Soós Máté Elemér válasza:
63%
szia én naponta használom a lada 2105 autóm elektronikus gyujtásal és jol beálitot karbival nekem városban 7.2L jöt ki hoszuávon 120 130 temponál 7.0L/100km én imádom azt hogy mindig pöcre indul persze a kartergáz az dolgozik melegen elkel találni neki hogy mi hogy én zalába szoktam vele meni egy nap 320KM hiba mentesen és sárbogárdra is az is 100km semi szerszámot nem viszek hiba mentesen uzemel folyamatosan karban van tartva
2014. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Egyiket sem! Samara-t venném meg, vagy a 2110,2111,2112,2113,2114-et.
2014. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A Ladát jobban szeretem. Nem széria már, nagyon megy és imádom vezetni. Rendszeresen karban van tartva de mindig van rajta mit csinálni. Ha nem értesz hozzá hordhatod mindig szerelőhöz. Minden nap dolgozni járni viszont nem lenne már jó. Sokat eszik és biztos hamarabb romlani is ha nap mint nap használom. Arra ott van a Suzuki. 1.3 GS 84 LE ez is megy szépen. Könnyű kasztni ehhez a pörgős kis motorhoz. Eszik 5-5.5-t és semmi gond nincs vele csak tankolni kell. Minden napos használatra tökéletes. Ladát csak második, hobby autónak érdemes tartani.
2014. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Csáó! Szerintem a Ladának sokkal nagyobb feelingje van, olcsóbban is ki lehet fogni jót, szerintem azért kényelmesebb és tágasabb is, ha a fogyasztás zavar, akkor esetleg Benzin/Gázosat nézhetsz, gázból, kicsit többet fogyaszt, de a gáz jóval olcsóbb a benzinnél, én is tervezek egy 2107-est, egyébként ha veszel, nem árt beállíttatni a gyújtást, meg a karbit, ha ez megvan, akkor elviselhető lesz a fogyasztása, nagyon olcsók az alkatrészek hozzá, bár a swifthez se drága...
2014. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat sokat segítettetek :))
2014. aug. 19. 09:36
 17/23 anonim ***** válasza:
48%
Ezen behalok, az első oldalon minden válasz le van szavazva :-DD
2014. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
11%
A lada egy megbízhatatlan kalap sz. Mióta lehet autót venni senki nem veszi. Be is zárt Magyaroszágon a hungarolada. Mit gondolsz miért? Menj el Moszkvába. Csak a rendőrök járnak ladával. Azt vesz nekik Putyin, hogy támogassa a hazai ipart. Amennyiben a lada jó autó lenne lenne piaca Magyarországon.
2014. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Észrevettem! Aki faszázzák a swiftet, azok le vannak ám pontozva.

Pedig tényleg jókat írtak.

2014. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 patyex válasza:

Szia két dolgot kell szem előtt tartanod Bár Ladás vagyok!

1 fogyasztás!

2 megbízhatóság!


Lada Fogyasztásban ha jól be van állítva azt ha nem hajtod 7 Literrel megúszod 2105 2107 megbízhatóság? ha karban tartod nem lesz semmi baja megjártam 1 hónap alatt német ill.Romániát kb 5000km aki lemondja az hülye csak mert európa legszebb autója a Lada Kocka forma. (ISMÉTLEM KARBAN KELL RENDSZERESEN TARTANI)


Szuzuki Kicsi Porlad a Műanyag elemek eltakarják a Rozsdát ha neki mész valaminek mindjárt kiszakad valami belőle és fizethetsz egy vagyont fogyasztásban szinte verhetetlen Motorja kiválló megbízható nem igen romlik el

Karosszéria az nagyon kuka én nem venném az a 2 liter nem oszt szoroz szerintem ugye Lada 7.0Liter szuzuki 5 liter az csak álmodik aki 4 litert magyaráz ujkorában sem evett anyit nap mint nap ezeket javítom.


Az egyik hozzá szólásban lemondta minden szarnak a ladát üzenem neki gyere a fostalicskáddal utánam és majd megnézzük ki bírja tovább .

Üdv tehát előbb gondolkodj mire kell neked.


SZuzuki

2015. okt. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!