Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes most...

Szerintetek érdemes most elkezdeni a kamionos jogosítványt vagy várjak vele januárig és akkor már jó idő lesz mire végzek a jogsival?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 20:51
 1/7 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Tisztázzunk már néhány fogalmat! Olyan, hogy kamionos jogosítvány, nincs! Ha a C+E-re gondolsz, akkor nyugodtan belevághatsz most is, a városban a komoly 40-45 km/h-s sebességnél nem fog zavarni a rossz idő.
2013. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"várjak vele januárig és akkor már jó idő lesz mire végzek a jogsival?" Nem emlékszel indén Március 15.-én mekkora havazás volt? A helyedben minél hamarabb letudnám.
2013. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de ha meg lesz a C+E kategóriás jogosítvány,akkor én szerintem télre nem igazán vennének fel mivel kezdő vagyok.jó igen tudom márciusban is lehet még tél,de nem az a normális,ezért írtam azt a jó idő dolgot.

köszi az eddigieket.

2013. szept. 20. 21:19
 4/7 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
A hervasztó hír az, hogy kezdőket jó eséllyel csak a Waberer's vesz fel, ők viszont télen is.
2013. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy kamionnal szallithass nem eleg a C+E. Kell PAV meg egy csomo mas is. Szoval azert az nem ugy van.
2013. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom,de azokat szándékosan nem írtam bele a kérdésbe.
2013. szept. 20. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Az évszak nem oszt - szoroz. Előbb - utóbb felvesznek valahova kezdőként is, s előbb - utóbb tél lesz. És az az első teled lesz, a főnököket nagyon nem fogja izgatni az időjárás, simán elküldenek Norvégiába, ha épp oda van fuvar. Menet közben kell beletanulni, nincs más megoldás.
2013. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!