Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezért megbüntethetnek?

Ezért megbüntethetnek?

Figyelt kérdés

Amit most leírok, az nem történt meg, valószínűleg nem is fog!

Tegyük fel, hogy van egy cross motorom. Direkt egykerekezek a rendőrök előtt, ők utánam jönnek.

Egy ideig még szórakozok velük, aztán bemegyek az erdőbe, vagy a szántásba. Itt már nem tudnak követni. Ha legközelebb, néhány nap múlva, újra összefutnánk és megismernek, megállítanak, akkor felróhatják az előző szabálytalanságot? És ha mindent letagadok? :D



2014. aug. 19. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy cross motorral tilos közúton menni csak arra kijelölt helyen szabad értsd: cross pálya, magán terület szóval már itt megbukott az egész. Tegyük fel, hogy enduro és van rá jogosítványod. Ebben az esetben az egykerekezést a kressz nem tiltja, de mivel veszélyezteted a közlekedést valamilyen büntetést biztosan kapnál. :D Ha elmenekülsz előlük akkor ha van rendszám a motoron (mert ugye nagymotoron kötelező) akkor köröztetni kezdik és előbb utóbb bajod fog származni belőle. A Rendőrök sem azért vannak, hogy szórakozzanak az ilyen kis hülyék mint te. :D Remélem érthető voltam, bár a hatályos rendeleteket nem tudom, de szerintem mindent jól írtam. 21/f, aki a hétvégén részegen motorozott jogsi nélkül. :D És ha megpróbáltak volna megállítani akkor a menekülés helyett(125ccm robogó 50-es papírokkal) megálltam volna. :D De ha tehettem volna menekültem volna, de nem poénból, mint ahogy te tervezed.
2014. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs felvétel nem csinàltál semmit!
2014. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Többek közt emiatt akarnak rendszámot az 50-es motorokra is.
2014. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megemliti a dolgot, de én mindent letagadok, és nem tud mit tenni. Amúgy velem már volt hasonló helyzet, csak én nem egykerekeztem és nem szándékos volt.
2014. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. arról sincs felvétel, hogy anyád megszült szóval....
2014. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jelentve a moderátornak:)
2014. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaj és ezért vagy magadra annyira büszke?

Undok kis féreg vagy te.

2014. aug. 20. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!