Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha egy Suzuki...

Sorted23 kérdése:

Mi történik ha egy Suzuki sepia-n az 50ccm henger és dugó helyet nagyobbat kapna 60-70 ccm-es hengert és dugót egyaránt?

Figyelt kérdés
Megéri egyáltalán cserélni milyen változást okozhat? Vagy inkább maradjon a gyári a csere mindenféleképpen esedékes mert besült ami jelenleg benne volt

2014. aug. 21. 16:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én nem erőltetném. Egy nagyon kötekedő rendőr szabályosan megbüntet érte, és egy városi robogó esetében szerintem értelmetlen tuningolni.
2014. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hát nem tudom h milyen blokkos. Én személy szerint levegős robogóból sosem csinálnék 70-est. Amúgy nagyobb karbi is kéne (17.5 legalább) erősebb főtengely (de hajtókar legalább és valami jó japán csapágy is) továbbá hogy ha még akarsz kinyerni 1-2 ménest akkor 1 jó kipufogó is hozzá (ha nincs hozzá sport akkor csináltatni vagy 50ezer ft) A vashenger fogyaszt olyan 4 liter körül ha nem ölöd, az alu olyan 7 liter vagy fölötte. Ha meg van reszelve a vas henger az is képes 15 ezret pörögni ám 15 litert fogyaszt.


Amúgy nem érdemes tuningolni, pénztemető. Nekem 70-es vas fekvő minarelli blokkos malagutim van. 4-5 litert evett az 17.5ös karbival tavasszal és minden gyári volt. 80-at ment de idővel ez 70 lett. Na jött a csere: kuplungrugó, variátorgörgő, kontrasztrugó, új ékszíj, 19-es PHBG karbi meg a görcs tudja már micsodák... és ugyan annyiért fogom tudni eladni mintha 50-es lenne.

2014. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy biztos, a főtengely nem nagyobb dugóhoz van kiegyensúlyozva hanem az 50-es dugóhoz, tehát megnőne a vibráció, ezzel együtt lecsökkenne a főtengely élettartama.
2014. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem éri meg ezzel foglalkozni, mert ha elkapnak, akkor vastag pénzeket fogsz fizetni, az amúgy is vastag pénzek kifizetése után, amit a tuningra költöttél. Mehet bele egy új 50-es hengerszett és jóccakát.
2014. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vagy akkor már egy jó vas 50-est.
2014. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen meggyőztetek marad az 50-es :-D még volna 1 kérdésem 2 féle hengerszettet ajánlottak Tajvan-it és Kína-it melyiket kellene vennem?
2014. aug. 22. 10:16
 7/12 Vida Sándor ***** válasza:

Én nemrég vettem egy új hengerszettet, 9000-ért. Kicsit tartottam tőle, de nem bántam meg. Nekem már kb 65 ccm - re volt felfúrva. A hengeren kívül kellett : főtengely alsó, felső tűgörgős kosaár + gépmunka, főtengely csapágyak csere.

Úgyhogy nem éri meg felfúrni.

Amúgy meg nem tudom, ez melyik volt, kínai vagy taiwani.

2014. aug. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem jelez vissza az olaj-check,ha már nincs benne?

Azért kérdezem,mert nekem is van egy sepia-m...

2014. aug. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat sokat segített :-D
2014. aug. 23. 21:57
 10/12 anonim ***** válasza:
ghihihi...:S
2014. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!