Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hitel lejárta után megkapjuk...

Hitel lejárta után megkapjuk a törzskönyvet?

Figyelt kérdés
Oktoberben jàr le a hitelünk ami ugye devizàs. Ha dàtum szerint lejàr a hitel akkor megkapjuk a törzskönyvet? Ki küldik vagy be kell menni èrte valahovà? Hallottam olyat is hogy valakinek visszatartottàk. Nem lesz olyan ugye hogy mèg nem adjàk ide hogy fizessek meg x összegeket tovàbbra is mert itt màr Nem lehet tudni. Valaki leirnà pontosan hogy is van ilyenkor?

2014. aug. 22. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó részlet befizetését követő egy hónapon belül tértivevényes levélben elküldték.
2014. aug. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt, ahogy az előző válaszoló írta. Kicsit telefonon mondjuk kellett sürgetni a bankot, de befizetést követően kb. 1 hónappal megérkezett. Plusz pénzbe nem került (lenyúltak ők eleget).
2014. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hónap múlva küldik de az okmányirodába be kell vinned a banktól kapott papírt amivel igazolod hogy lejárt a hiteled és a kocsival már szabadon rendelkezel ez a művelet 2-3eft fog majd kerülni
2014. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az opciós jog forgalmiból törléssel megvártam a következő műszaki vizsgát, hogy ne kelljen extra elmenni az okmányirodába. Nem volt sürgős, nem akartam eladni.
2014. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem küldték ki. 5 évvel későőbb, mikor el akartam adni a kocsit, égre-földre kerestem, míg ki nem derült, hogy a banknál ültek rajta.
2014. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!