Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beépített akku?

Beépített akku?

Figyelt kérdés

Betegség miatt igen ritkán használom az autómat, de mivel időszakonként orvoshoz kell járnom, szükségem van rá.

A kevés használat miatt sokszor lemerül az akkum és mivel nem tudom kivenni h feltöltsem, állandó a problémám.

Fel tud valaki homályosítani, hogy a beépített akkutöltőt

hol lehet beszereltetni, ill.mi ezzel kapcsolatban a tapasztalat?



2014. aug. 25. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem felvilágosítást akartál kérni véletlenül?


Amúgy neked nem akkutöltőre van szükséged, hanem egy új akkumlátorra.


Az régi és már nem jó, azért merül le. Egy jó állapotú akku nem merül le kevés használat miatt sem.


Vegyél újat, a mostanit pedig add le vételkor. Át kell venniük. Lehet még be is számítják valamennyiért és akkor olcsóbb az új.

2014. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
új akku kell mindenképp :)
2014. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 10-en valahány ezer ft egy jó akku amúgy.
2014. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azzal lesz gond hogy ritkán használod, hanem hogy az akkumulátorod rossz, de ha elviszed egy hozzáértőhöz megmondja hogy valóban rossz-e, vagy csak az autód szívja le, esetleg próbáld meg hogy leveszed a sarukat, és ha legközelebb kell felrakod és úgy indítod. Remélem segítettem!
2014. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a válaszokat
2014. aug. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!