Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan ember akinek...

Van itt olyan ember akinek megvan még a MERKUR-nál vásárolt autója?

Figyelt kérdés

A válaszokban legyenek szivesek leirni az auto évjáratát, tipusát és szinét.

Egy rövid történet is jöhet az autorol.


2010. jan. 16. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet, csak kár, h nem sokan fognak írni, mert az már nem az a korosztály aki a net előtt ül:(
2010. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hello!

Hát sajnos ezzel is számoltam, de egyre több idős ember fedezi fel az internetet.

2010. jan. 16. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt egy szomszédom akinek van egy 1200 es Ladája fájt rá a fogam de soha nem tudtam megszerezni 8000 kilométer volt benne.Egyszer azt mondta azért nem hozza ki mert mindjárt esik július volt és két fehér felhő volt az égen :)
2010. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és ő a merkurnál vásárolta előző voltam.
2010. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik rokonomnak még meg van de már nem használja.
2010. jan. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Távoli rokonnak van piros 1200-es Zsigulija. Most asszem kb. 25 év körüli a gép, és kb. évekszáma*1000km a futásteljesítménye. Régi "kis öregek": nem hajtottak még úgy. Asszem az volt muteromék esküvői menet vezető kocsija :D
2010. jan. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!