Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire vonatkozik tövényben...

Mire vonatkozik tövényben elöírt garancia használt autonál? Vettem egy régi használtautot a csonti car nál kb 4-5 honapja. Nem volt drága. Nem is volt nagy igényem. De nem mentem vele max 2 e km. -t és szétesett a vezérlése. Kihez kell fordulnom?

Figyelt kérdés
Sok rejtett hibája volt..pl gépkocsi kifizetése után megkarcolták az oldalát.természetesen széttárták a kezüket h óóó..az már ott volt...stb..szélvédön a hibát eltakarták..stb..stb.de ez igy kicsit sok.Pereskedjek?
2014. aug. 28. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
sehova. vezérlést kellett volna cserélni.
2014. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1.Vezérlést rögtön cserélni kell,ha használt autót veszel.

2.Csonti...a legolcsóbb autókat árulják,azért attól nem lehet csodákat várni sajnos :-)

2014. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1 használt autóra nincs kötelező garancia...

2 használt autó vásárlása után vezérlést és olajat+szűrőket kell cserélni....

3 különben se tudod bizonyitani amit mondasz...

2014. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.ma voltam szerelönél.nem kommunkiál gépel az auto.ugy néz ki a vezérlö panel rossz..

-azon meg nagyon nem kell mit biznyitanom h nem jár az auto:)

-én azért valoszínü perre viszem az ügyet.játszák le az ügyvédek :)

2014. aug. 29. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:

most a vezérlés esett szét, vagy a computer ment tönkre? komoly fogalom zavarok vannak itt.

és ha nem jár akkor mi van? tönkrement nálad, és kész. be tudod bizonyítani hogy már előtte is rossz volt? ez nem csak úgy bemondásra megy ám. pityu bácsi az ügyvéd azt mondja, a bíróság meg elhiszi. jó is lenne ilyen egyszerűen menne a dolog.

2014. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

mivel nem tudtam mi a baja és kérdésem lerobbanaás után volt..de szerelö elött még,,,igy találgattam.de most mát tudom mia baja..és nem fogom annyiba hagyni,ez nem igy müködik hamegvette had vigye..a többi meg a balek dolga.

ugyhogy per lesz csonti kárrral.ha teszik nekik..ha nem.

2014. szept. 2. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen autó? Nehogy több legyen a perköltség, mint az autó ára. Mert ha tetszik, ha nem, nehéz lesz megnyerni.
2014. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Komoly fogalmi zavarok vannak itt több oldalon is.


Viszont a legfontosabb: 6 hónap szavatosság vállalás kötelező használt autó eladásnál. Azaz ha veszel egy használt gépet és fél éven belül hiba merül fel ÉS bizonyítható, hogy a hibáról tudtak és/vagy fennállt az eladás előtt is, akkor az eladó állja a sarat. (nagyon röviden)

2014. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8! bizonyitsd be .....
2014. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!