Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy beszéljem le ismerősöm...

Hogy beszéljem le ismerősöm egy Golf 4-ről amit 500-ért akar megvenni és 70. 000 forintos fizetése van?

Figyelt kérdés
Most van egy F Astrája de az nem menő neki suliba járni...
2014. szept. 4. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy egy bontószökevény 4-es Góf sem lesz menő ( mert 500-ért kb csak azt kap ).
2014. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Suliba is jár, és keres 70.000-ret? Én is akarok...


De amúgy hadd vegyen, nem tudom milyen motorral van, de ha 1.4-est vesz, 3 ajtóval, full fapadosan, ilyenből talán ki is foghat jó állapotút 500.000-ért. Csakhogy egy ilyet egy 1.6-os F Astra körbeautóz 1000szer, és lehet még több full is van benne. Ezzel próbálj rá hatni, ha lehet.

2014. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy ki az az ismerős. Még gyerek? otthon él? Mert akkor bőven vehet egyet 70k-s fizetésből. Nekem 90k-s a fizetésem még is veszek szalonból 700 ért egy motort. De csak azért mert még itthon élet és megtehetem. Ha nem otthon él, és van rezsi meg a többi, akkor mondd is le persze mert 70k kevés lesz. De a többieknek igazuk van, 500-ért 4 -es golf.. hát :D Eléggé az alja lehet.
2014. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Otthon lakik. Amúgy 1.9 TDI Golfot akar venni.
2014. szept. 4. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd jár busszal, az biztos menőbb lesz, mint az F Astra...
2014. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne róla lebeszélni. Úgy dönt ahogy akar, ha neki ez tetszik, vegye meg.
2014. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell lebeszélni. Majd ha nem lesz pénze tankolni se, akkor belátja.
2014. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha normál állapotút talál akkor vegye meg.A 4-es golf nem egy hiperszuper luxuskocsi amit drága lenne fentartani!Épp ellenkezőleg.Technikailag megegyezik az octaviával,a3-assal,és a leon-nal.Egyszerű olcsó futóműve és motorai vannak.Az 1.9 tdi meg az egyik legmegbizhatóbb diesel motor.
2014. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a négyegolf már menő a suliparkolóba?
2014. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!