Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sürgősen tankolnom kell, vagy...

Sürgősen tankolnom kell, vagy kockáztassak?

Figyelt kérdés

Ma egy kb. 60-es távot kell megtennem a 601-es trabimmal, van benne 7 liter. Eléggé szoktam hajtani, nem tudom, hogy elég-e a benzin.

Ti mit gondoltok?

Előre is köszi



2014. szept. 6. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Belefér. Egy Trabi 10 litert eszik 100km-en, tehát ha nem sportosan gyorsítgatsz, akkor még marad is benne.
2014. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tedd takarékra :)
2014. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha most kivételesen nem nyomod ki a szemét akkor ki fogja bírni a maradék benzin.
2014. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. 3. hozzászóló: akkor tankolni kell... :D
2014. szept. 6. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy pontosan 7 liter van benne?

Amúgy én nem kockáztatnék!

2014. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Önts bele egy fél liter rovarirtót.
2014. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tankolj bele inkább egy 1000ért...
2014. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt Neked kell eldöntened. Ha nekem már kevés a benzinem (persze nem tudom, pontosan mennyi), akkor direkt fogyasztásra optimalizálva megyek vele (bár ez nekem poénos s alapból is hasonlóan csinálom, csak nem annyira csak a fogyasztásra figyelve), vagy tankolok. Illetve ha opció tolni a járgányt a legközelebbi kútig, akkor azt is meg lehet csinálni. A párom a motorjával már megtette párszor :D Trabit még nem toltunk, de nem is mindegy, hogy milyen távol van a kút.


Utálok a benzin miatt aggódni, ha nem vagyok benne biztos, hogy elég lesz (ismerem a saját járművem fogyasztását, figyelembe veszem az időjárást, az útviszonyokat, országút, lakott terület... elég jól tudok tippelni), s tudok tankolni, akkor tankolok.

2014. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

4. hozzászóló: a szintmérő pálca segítségével tudom, hogy 7 liter volt benne. :)

5. hsz: lehet hogy jobb lenne, ha te innád meg azt a rovarirtót, ha csak ilyen életképtelen megszólalásaid vannak.


Amúgy tankoltam 5 litert, kihúztuk :)

2014. szept. 6. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!