Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51b-m van, amin...

Simson s51b-m van, amin elszakadt a gáz bowden. Ezt kicseréltem, de azóta nem indul. Előtte tökéletes volt, pöc-röff. Szikra van, amíg be nem köpi a gyertyát, gyújtás jónak tűnik. Ja a karbin (16n3-4) mindent elbolygattam már. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is,de én csak simán kicseréltem nem szakadt el:S
2010. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosabban már nyár óta mivel azóta nem indul!
2010. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól raktad be a síber tűt? ugyan olyan feszes a bowden, nem áll lentebb kicsit a tű?
2010. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg úgy indítani hogy szivató és egy kis gáz.Lehet hogy egy kicsit hosszabb az új bovden és lejjebb ment az alapgáz.Az mit jelent hogy mindent elbolygattál??
2010. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A súber tűt egy sliccel feljebb állítsd, hátha...


Jah, és a karbit pedig állítsd vissza a gyári beállításokra.

2010. jan. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Tolásra sem indul be??? Cseréld ki a gyertyát ! ezeket tudom javasolni!
2010. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

sikerült!

hosszabb volt a bowden és a tolattyú teljesen elzárta a szívótorkot. köszönöm mindenkinek!

2010. jan. 23. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy oldottad meg?:SLehet nekem is segítene!
2010. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az enyém nem kapott levegőt, azért nem indult. a spanoló csavarral feszítettem a gázbowdent amíg a tolattyú nem hagyott egy kis rést a torokban. nem tudom jobban leírni én se értek hozzá, csak valaki mondta hogy ezt próbáljam meg.
2010. jan. 26. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!