Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket érdemes megvenni?...

GentleMan16 kérdése:

Melyiket érdemes megvenni? Fantic Caballero 125 4t, KTM Exc 125, KTM 125sx, Honda cr 125r, Yamaha dt 125, Yamaha yz 125, Kawasaki kx 125.

Figyelt kérdés
Hölgyek, urak. Az lenne a kérdésem, hogy Crossozásra, illetve terepre melyik motor lenne a legmegfelelőbb, mint teljesítményre, és nagyságra. Fontos, hogy magas és hosszú legyen.Válaszotokat előre is köszönöm!

2014. szept. 7. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
125 négy üteműt semmiképp ne vegyél. A többi nagyjából mind 2 t. Vagy 2 ütemű 125-öt vegyél. Vagy 250-es 4 üteműt. Én inkább egy 250-es négyüteműt ajánlanék. Mert egy kicsivel kisebb a szervízigénye. Meg nem kell a drága olaj a benzinbe. De ha van pénzes bőven. Akkor yamahát suzukit vagy hondát vegyél. Mondjuk még egy kawasaki is szóbajöhet!
2014. szept. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszod. És a KTM-et miért nem ajánlanád?
2014. szept. 8. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én KTM-el soha nen foglalkoztam. Az asszem osztrák vagy milyen gyártmány. Jó drágák. Én inkább a japán motorkkal foglalkoztam. Azok megfizethetőbbek. És én azoké vagyok oda
2014. szept. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Miért nem jo a 4 ütem? En varosi hasznalatra gondolnám, arra sztem jo, nem kell annyira pörgetni.

Jogy jön pssze a fantic caballero es a yamaha wr125?

2018. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!