Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250 vagy 600 ccm-es Hornetet...

250 vagy 600 ccm-es Hornetet érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek, tapasztalatotok? Mekkora az eltérés köztük? Itt értem azt, hogy árban eltérnek persze, de fogyasztásban, éves fenntartási költségben számottevő a különbség?

Korlátlan jogsihoz kellene, túrázgatni szeretnék vele, s nem száguldozni.

Ami lényeges, és azért kérdezem ezt, mert valószínűleg egyszer lesz lehetőségem motort venni, ergo nem fogom tudni lecserélni az azt követő években. Köszönöm előre is.


2014. szept. 10. 12:57
 1/4 anonim válasza:
600 ast sokal joban megéri venni de attol függ ki tudod -e használni
2014. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Főként hobbi célra kellene, hétvégente, munka után gurulgatni vele. Mivel a szélvédelme igen csekély, annyira száguldozni sem fogok vele.

Lehet, hogy elég lenne a kisebb is, de mivel nem volt még motorom és hosszú távra vennék, nem tudom hogyan döntsek. Attól félek, hogy a 250-es kevés lenne egy idő után, de lecserélni meg nem tudom majd... Ahogy nézegettem, fogyasztásban sem térnek el nagyon, ezért várnék tapasztalatokat, azoktól, akiknek volt/van ilyen motorjuk.

2014. szept. 11. 16:49
 3/4 lupara ***** válasza:
Nekem volt több 250-es gépem,most 600-as van.Különbségek : fogyasztásban,fenntartásban lényeges,több tizeres megtakaritás/év a 250 -es javára.Túrázni elég, ésszerü döntés.Ha fegyelmezett és határozott is tudsz lenni, lehet 600-as is.Miért?Mert tényleg kinövöd.Motorozási élményben nem összehasonlithatók, és ezért fogod szeretni hosszabbtávon is.A 600-as kétarcú.6000-es ford.alatt barátságos,felette magázásba vált.Amig nem szereztél elég rutint,ezt fogadd el tőlem.Maga módján mindkét kategória jó,személyes tapasztalataimból röviden ennyit adnék át.
2014. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ lupara!

Igyekszem megfogadni a tanácsod, és amennyire tudom, még átrágom a dolgot. Talán az némi segítséget adhat még, hogy 600-ason fogok tanulni, így érezni fogom, hogy kell-e ekkora nekem, vagy sem.

Köszi mégegyszer!

2014. szept. 12. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!