Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tuningolható autó jó...

Kisvuk29 kérdése:

Milyen tuningolható autó jó első autónak kis pénzből?

Figyelt kérdés

Hamarosan le szeretném tenni a jogsit és gondolkozok hogy milyen autót lehetne venni ami kicsit felpiszkálható

Nem nagy tuning csak picit belenyúlni

Amin jelenleg gondolkozom az vagy egy Suzuki Swift (GTi) vagy esetleg Lada (ikerlámpás vagy kocka)

Nem akarok 200al szálguldozni csak menjen autópályán is ahogy illik és olcsó legyen :D



2014. szept. 10. 19:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
A pici tuning 10-15km-t fog jelenteni pluszba. Ugyebár ha az áttétel nem változik, az belét is szétpörgeted a motornak végsebességnél. Az alap végsebességnél is magas fordulatra képes. Swift meg a tuning hát pöff :) Vagy swift vagy tuning de a kettőt nem kéne erőltetni. Ladát meg ha tuningolni akarod, csinálsz belőle vfts-t. De az nem 2 forint. Szóval maradj még az alap kocsinál főleg első autónak.
2014. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi bajod a swifttel

Az 1.3-asok GTi tuninggal azért nem rosszak

Lada-ból melyik a jobb amúgy?

kocka vagy iker lámpás?

2014. szept. 10. 19:32
 3/19 anonim ***** válasza:

Tuning Lada első autónak? xD

Télen mindenhez nekicsapnád a seggét azt garantálom...

2014. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Lada mi? Fogyasztás gondolom nem számít, mert autópályán le eszi a gatyád is ha pörgeted.

A GTi Swift meg mindegyik széthajtott már.

Gondolom kevés a money ezért nézel ilyen autókat.

2014. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Valamikor tavaly nyáron volt szerencsém végigtolni a Bp-Miskolc szakaszt egy '90-es 68lovas 1.3 Swifttel. Megpakolva, 2 személlyel tudta tartani a 155-160-as tempót ( igaz a kipufogó átégett, de valamit valamiért :D ),ez meg már több, mint amennyivel autópályán illik menni. Egy GTi meg simán megy 180-190-et...
2014. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

[link]


:) nem ismerem, nem tudom kié és nem reklámozok. de szép jó nagy motorral és vizuális tuningra adja magát, más meg nem is kell ide :D

2014. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Csak lakott területen kívül :P

Nem szeretnék közveszélyes őrült lenni

Tudom mire képesek a vfts-ek

van egy ladás ismerősöm

igaz ő samarával versenyez de menni megy az is és rajta keresztül megismertem a rallyt picit közelebbről :D

2014. szept. 10. 20:11
 8/19 A kérdező kommentje:

tényleg szép az audi

amúgy swit-ből GTi-nél az átalakításon gondolkoztam mert a régiek tényleg széthajtottak

de egy jobb állapotú 1,3 16V se rossz

nem csak a pénz keret

a ladák (főleg az említett kocka és ikerlámpás) a férias megjelenéssel fogtak meg

Meg ugye a retro érzés :D

2014. szept. 10. 20:14
 9/19 anonim válasza:

Á vagy úgy. A suzukirol az a véleményem hogy papirtalicskák és maradjonak ő a gsxr gyártásánál :) A lada meg elég őskövület és sok is van belőle.

Egy szép autó ami retros, hátsókerék hajtású és ha találsz belőle egy jobb példányt akkor bőven kiszolgál, valamint szintén adja magát a tuningra a Ford Taunus akár a coupé akár a sedán.

2014. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A 3.-al egyetértek :)


Az 1.3-as GTi az rendben van, de nem a motort tuningoljuk elsőre, főleg nálad zéró rutinnal. Erősebb fékek, jó gumik, sport gátlók és toronymerevítő ez az alap. Esetedben nem kell mindjárt egy full motor tuningra költeni. Bőven-bőven elég egy sportlégszűrő, sportgyertya és egy komplett sportkipufogó rendszer. Ennyi, nem több.

Pályán meg tök felesleges nyomni egyrészt mert sokat zabál másrészt meg bekapsz egy 30 ezres csekket mint én 3x idáig a céges kocsival. Gondolhatod mennyire örültem, rengeteg trafi van.

2014. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!