Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem lehet váltani a simsonomma...

Nem lehet váltani a simsonommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 4sebességes gépről van szó. Mikor mentem vele azt vettem észre hogy nem akarja bevenni a sebességeket. A végére már csak a 2. fokozat maradt amivel szép lassan hazajutottam.

Az lenne a kérdés hogy mi a probléma oka??



2014. szept. 12. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a kuplung? Bár azt általában észre szokták venni...
2014. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy kuplung, Simsonnal lehet kuplung nélkül is váltani, hs vslski ügyes, de ha nem, akkor is lehet, csak recsegősen
2014. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg,nem lazult e ki a 13-as muter a blokk tetején..Nekem akkor csinált ilyet..
2014. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Leveszed a gyújtás oldali deklit (deknit) ha van sebmérőhajtás, akkor leveszed azt a lánckeréktengely végéről. Valahogy beteszed egyesbe a váltót (a hátsó kerék forgatásával). Ha nem megy akkor olaj leereszt, és bal oldali dekli is leugrik és megnézed hogy minden a helyén lévőnek látszik e.

Na, inkább nézd meg ezt a videót, hogy megtudd, hogy is néz ki egy Simson (51) váltó, és hogy hogyan kell beállítani.

[link]

2014. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat :) !
2014. szept. 13. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!