Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki volt már a Forma-1-en el...

Aki volt már a Forma-1-en el tudná mondani, hogy hogyan zajlik ez az egész? Minden tippre, tanácsra kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nagyon messze van, de szeretnék mindent megtudni erről az egész menetéről! Nagyon szépen köszönöm annak, aki van olyan kedves és válaszol nekem!

2014. aug. 23. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire vagy kiváncsi? Megveszed a jegyet, bemész és helyet foglalsz, megnézed a versenyt és boldog vagy.
2014. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj konkrét kérdéseket :)
2014. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MrPifta ***** válasza:
megveszed a jegyet, leülsz és nézed. érdemes már reggel kimenni, hiszen a jegy a GP3-as és GP2-es versenyre is érvényes, nem csak az F1-re. enni, inni otthonról hozzál, mert a pálya mellett nagyon drága venni, de hűtőtáskát nem vihetsz be.
2014. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
52%
Nos addig megvan, hogy megveszed nagyon drágáért a jegyet. Aztán jó eseteben vasárna megindulsz kifelé a szentélybe. Kiállod a sort amíg bejutsz, a bejáratnál átnéznek, hogy nem akarsz e véletlenül tiltott tárgyakat bevinni. Előtte azért nézd meg neten, hogy melyik, bejárathoz van közel az ülőhelyed mert például állójeggyel nem fogank átengedni a célegyensnél levő tribünök mögött. Oda csak drágább jeggyel lehet... Remélem ülőjegyed lesz úgy azért más a dolog. Nagyon fontos, hogy konkrét helyre szól a jegyed. Máshova nem ülhetsz. Leültél esetleg vettél egy mostmár nem túl drága sert. Ez mondjuk olyan nyolc óra magassága. Akkor már melegítenek a GP3-sok. Ők tolnak egy versenyt kb 9-10 óráig utána kicsi szünet hangosbeszélőn mindeféléket monadank be verseny alatt is meg láthatsz mindent kivetítőn. Utánuk jönnek a GP2-ek. 10-től kábé 11-ig tolják a vasat. Ott már elgondolkoznék a füldugó használatán mert ők már renedesen hangosak vényóc ha jól rémlik valami 3400 köbci. Nagyon komoly amit csinálnak. Végeztek utána a Porsche szuperkupa következik 11-től délig ők bevállósabbak ugyebár van kaszni ami törhet. Délben lesöprik a maradék nem F1-s autókat is meg személyzetet a pályáról. A hangosbemondón már kezdik jobbnál jobb zenékkel emelni az adrenalint. Valamikok félegy körül beáll egy kamion a célegyensere nitott platóval és körbeviszi a forma1-s ászokat. Akkor már kezdenek kipakolni a csapatok a rajtrácsra itt egyébként van esélyed elmenni enni egyet vagy megenni amit hozztál magaddal Egy óra után elkezdenek kiszivárogni a rajtrácsra a pilóták a versenyszemélygépjárműikkel itt még tehetnek pár beállító kört nyitva a boxutca de a célegyenest nem használhatják, át kell menni a boxutcán. Fél kettőkor már mindenki fennt áll a rajtrácson interjúk satöbbi. Eclestone mászkál... Délben kiadják a jelzést, hogy el lehet indulni a felvezető körre az olyan 3 perc és felállás a rajrtácsra. Mindenki feláll a helyéről feszültség és adrenalin maximunon. Rajtjel kiadva elindul a pokol. Jó esetben biztonságiautó nélkül lement a futam 72 kör vagy két óra hosszban. Utána az eredményhirdetéshez le lehet menni a pályára ez fakultatív, ha nem akarod nem kell, de ha lemész tudsz egy kis szuvenírt gyűjteni (gumitörmelék) ha nem mész le akkor lehet tolongani a kijárathoz és élményekkel és leégéssel teli hazamenni. Füldugó a mostani f1-hez nem kell szerintem. Ruházatnak lenge lenvászon hosszú ing és nadrág ha nem akarsz rákvörösen hazamenni fejen vagy nagyonszéles karimás szalamkalap, vagy baseball sapi ráterítve egy száraz törölköző. Mivel nagyon nagy meleg van álltalában a magyar versenyen. Én két másfeles vizet szoktam előző este befagyasztani és a hátiba jól betekerve törcsibe betenni. Hátadat is hűti, meg nem olvad olyan gyorsan. Kitart az elejétől egészen a végéig nekem. Tavaly voltam utoljára pont a legforróbb nap volt az évben.
2014. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!