Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wartburg 1.3 vásárlásakor...

Wartburg 1.3 vásárlásakor mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy ne rohadjon és sok műszaki legyen rajta?
2014. szept. 14. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Wartburgot akarsz venni? :D
2014. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy ez a kérdésből egyértelműen kikövetkeztethető. Nekem arra az évi 1-2 ezer km-re bőven megteszi és nem is kerül sokba fenntartani. Lehet, hogy valamivel többet kell rá költeni, mint mondjuk egy 300ezres kocsira, de olcsóbb az alkatrész és mire ez a kocsi 300ezerbe lesz, addigra már nem is lesznek F Astrák.
2014. szept. 14. 11:50
 3/7 RRR ***** válasza:

ne szóljanak a hidrotőkék

puha legyen a kuplung

ne folyjon az olaj a motorból

a túlfolyó tartályba ne jöjjenek buborékok

ne fújja fel a vízcsöveket a motor

ne füstöljön

2014. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehetőleg ne adjon ki rendellenes hangokat a futómű/fékek, próbakörön ne húzzon félre se egyenesen haladva, se fékezésre...


Viszonylag jó, mert annyira fapados, hogy kevés dolog lehet rajta rossz. :)


Itt egy kis olvasnivaló:


[link]

2014. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legfképp ne rohadjon. Motor hangját kell megnézni, állapotát. Fékeket, futóművet át kell nézni és legfőképp a váltót, mert ezeknél nem sokáig birja. Jól kell vennie minden fogozatot és ne legyen rendellenes hangja.
2014. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg arra figyelj hogy ne a TE neved szerepeljen az adás-vételi! Ne gondold hogy annyira olcsó kocsi. Ha jól emlékszem 92 ig gyártották, nemsokára múzeumban kereshetsz hozzá alkatrészt. Az F astrával szerintem nem jó dolog összehasonlítani már csak azért sem mert nagyságrendekkel többet gyártottak belőle. De te pénzed ergo te bánod!
2014. szept. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Wartburg 1.3 tulajdonos vagyok, mint (gondolom) az előttem hozzászólók is. Hogy mire figyelj oda, azt nem írom le, mert ugyan azokat a probléma-lehetőségeket nevezném meg, amiket már felsoroltak. Viszont valóban nem egy olcsó mulatság, mint ahogy sokan gondolják. Ami nagyon jó állapotú Wartburg, az ritka és drága, ami viszont olcsó az nem feltétlen jó - saját tapasztalat. Egy egész jónak mondható Wartburgot vásároltam, de így is rengeteget kellett költenem rá. Annak ellenére, hogy istenítem a Wartburg minden típusát, azt kell javasolnom, ilyen autót csak az vegyen, aki ragaszkodik ehhez a márkához. Persze mindenkinek egyéni döntése. Ha belevágsz, sok szerencsét. ;)
2014. szept. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!