Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak BMW 325i E30...

Első autónak BMW 325i E30 megfelel?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Klassz kis gép meg vagány is a külseje miatt, jó élményekkel gazdagíthat amíg veleg marad. Mármint ha sikerül találnod egy elfogadható állapotban lévőt, amit nem hajtottak szerteszét korábban.
2014. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz vele, elég morcos kis autó, kezdőnek okozhat csúnya meglepetéseket.
2014. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem e30 320-as volt az első , és előző válaszolónak igaza van, jó kis első autó tényleg , de vigyázz vele, megy azért ha odalépsz neki , tehát azért ne a vagánykodás legyen a fő cél míg nem ismered igazán az autót
2014. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindig is imádtam a Bömbiket,ültem egy ilyenbe és eszméletlen élmény volt :D Mindenképpen ilyen szörnyet akarok mert késöbb ha odajutok akkor nagyobb Bömbit szeretnék (535i F10) addigra meg profin akarok hátsó kerekes autot vezetni (már ha majd lesz szivem eladni)

Nézegettem eladókat de jobban papirok nélkül adják,az meg nem buli...

2014. szept. 14. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:

:) Nekem először egy ladám volt utána egy e-21 323-as cápa BMW. Basszus mekkora feeling volt a lada után huu :) 16 évvel ezelőtt adtam el de azóta sem volt ilyen jó kocsim.

Ezek az első kerekesek nem adják vissza azt az élményt :)

Remélem találsz egy frankót és sokáig élvezni fogod.

De tényleg figyelj oda :D Okozhat meglepetést :)

2014. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5-ös akkor ezt érhetem úgy hogy megbántad hogy eladtad ? :)
2014. szept. 14. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezt megbántam :) Ez tényleg igaz.
2014. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha fanatikus vagy és van rá pénzed akkor jó, de amúgy ha csak autó kell akkor nem. Nehéz ma már jót találni 25-ösbe, ami jó az igen drága... e36-osak lassan olcsóbbak már, átveszik az e30 helyét, ami már youngtimer..
2014. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!