Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek első autónak...

Szerintetek első autónak megéri Suzuki Swiftet venni? kb 250-000 ért ( ami csak az autora van )

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
igen!
2014. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
75%
Igen. Nagyon megbízható kis autó, minimális költségekkel. Szinte mindent tud amit egy autónak tudnia kell.
2014. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
igen
2014. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

NEM!


[link]


Nézd meg amivel összeütközött. Az is egy pár százezres tragacs. De a benne ülők könnyű sérűléseket szenvedtek csak.


Ne vegyél suzukit.

2014. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 szántóvető ***** válasza:
60%
annyi pénzért csak suzukit érdemes venni,mást nem.viszont jó ha van tartalékba egy 100-asod különféle javításokra.
2014. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Akár jó is lehet, bár én csak az interneten hallottam azt a legendás megbízhatóságát, aki Suzukitulajt ismerek, az mind szabadulni akar tőle (nem véletlen van annyi és ilyen olcsón belőlük a neten). Ha valóban olyan jók lennének, akkor nem akarnák olyan sokan eladni.

Ennek ellenére én nem akarlak lebeszélni, ennyi pénzért nem nagyon van hibátlan kocsi, de én inkább egy Renault 19-est vennék. Arról a neten is azt írják, hogy megbízható és tulajok véleménye alapján is az. Nem rá akarlak beszélni, de érdemes lehet utánanézni. Aztán ha mégis a Suzuki tetszik, akkor veszel azt, butább nem leszel, ha több tipust is megnézel.

2014. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Figyelj utolsó...minden autó lehet rossz... HA NEM TÖRŐDNEK VELE..na tehát akkor , kezdjük ott , 2002, újonnan vett swift , 2012-be eladva, kötelező szervíz, és gondozás mellett az ég világon semmi probléma nem volt vele, soha nem hagyott ott, nagyon megbízható motorja van, és hozzáteszem , vállalkozásból kiindulva, rengetegszer megpakolva , állvány a tetején stb...tehát munkás autónak volt használva, és egy teljesen korrekt , kis fogyasztású autó, amivel törődnek , és megkapja amit kell , nem lesz gond vele, tehát amelyik ismerőseidnek van swiftjük én csak azt tudom mondani, azzal vagy előtte nem volt törődve , vagy ők nem törődtek vele rendesen...én erről ennyit tudok mondani , szép estét
2014. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem eshetsz nyugodtan, nem akartam a kicsi lelki világodat felkavarni, de eggyik sem hanyagolja el a kocsiját, nem is véletlen, hogy annyi szervízszámlájuk van (és nem, nem a szerelő húzza le őket). Lehet, hogy a te újonnan vett Swiftednek nem volt baja, de ez az árkategória inkább az 1995 körül gyártottakban van és abban is a 2-3 tulajos. Te megadtál neki mindent, de lehet hogy egy második kocsi 3. tulaja nem és ebből bajok lehetnek. Te a váloaszom egy részére reagáltál, szerintem vérszemet kaptál és végig sem olvastad, mert fú én most beolvasok neki, mert rosszat mert írni, de írtam, hogy más kocsi is lehet rossz meg éppen a Swift is jó, csak én mást is megnéznék. Olvasd el még párszor a válaszom és rá fogsz jönni, hogy semmi rossz szándék nincs benne, csak egy 20 éves autónál azért már a megbízhatóság nem teljesen egyértelmű. Ilyen idős autóból és ennyi pénzből nem fog jó állapotú 1 tulajos autót venni, max kereskedésből, de ott meg csak rámondják.
2014. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Buford Tannen ***** válasza:
56%
Inkább Zsigulit
2014. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
megéri, de nem 250-ért. ennyiért a közel 20 éves darabokat adják, amiknek legtöbbje sok kasztnis munkát igényel, vagy a fiatalabb széthajtott példányokat. inkább gyűjts még hozzá 50-et, 300 körül már egész kulturált swiftek vannak, amikre a kötelező cseréken kívül (olajok, szűrők, motorvezérlés) már nem sokat kell költeni (gumik, fék, alváz, küszöb ellenőrzése). és még így is magánszemélytől ajánlatosabb venni, mert a kereskedő lehúz!
2014. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!