Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kivitelezhető az s51es...

Hogyan kivitelezhető az s51es simson hengerfeje 60asra alakítása?

Figyelt kérdés

Üdv! Szeretnék csináltatni az 51es hengerfejből 60ast

És nem igazán tudom, hogy mit kellene le esztergáltatni róla, aki korábban csinált már ilyen Írjon!(esztergályos műhely adott)Hogy mit hogyan, mert ehez sajnos hülye vagyok,mondtak már olyat hogy belső égésteret 40re fel esztergáltatni, és akkor azmár megteszi 60as hengerfejnek.Ez mennyire igaz? :D



2014. szept. 22. 14:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Igazából mértarányok kellenének, és ezen a szaros googlén seholsem találok műszaki rajzot hozzá.
2014. szept. 22. 14:27
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg rendelj rá 60-ast vagy bízd rá olyanra aki érti is a dolgát.
2014. szept. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felfuratod szakemberrel vagy veszel rá 60-as hengert, de érdemesebb felfúrni a mostanit, az új utángyártott alkatrészekbe nem lehet megbízni.
2014. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszoltó, teljesen igazad van. Meg is történt. A dugattyú méretét levettem ( 41.2 tized milliméter) és ekkorára lett fel esztergálva. Így tökéletes.
2014. szept. 24. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!