Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinéztem egy Octavia II 1.9...

Ajdontnoo kérdése:

Kinéztem egy Octavia II 1.9 TDI PD Elegance autót,2009-es évjárat. A váltója automata. Merjem megvenni, vagy keressek inkább manuális váltósat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kényelmesebb az automata, csak félek, nem lesz-e gond vele, mert drága a javitása.
2014. szept. 23. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden autón van olyan alkatrész aminek drága a javítása. Ha rendesen használták, előírás szerint szervizelték, akkor meglepetés nem érhet. Mellesleg, a manuálisban meg ott a kettős tömegű lendkerék.
2014. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nyugodt szivvel ajánlom, sőt, előnye is van, hiszen az 1.9-ek gyenge pontja a lendkerék és a kuplung csere eljövetele. Na ez automatánál nincs, és ha cseréled az olajat, nem is fog soha tönkremenni az automataváltó.
2014. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!