Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sokan mondják, hogy őket nem...

Sokan mondják, hogy őket nem akadályozná meg az ismerkedésben az ha a lány mozgáskorlátozott. Én ezt miért nem látom?

Figyelt kérdés

Mozgáskorlátozott vagyok. Tudok menni, de sántán, csámpásan. Sokan mondják ha igazán megszeretnének egy ilyen lányt ez nem lenne akadály. Felém még sem közeledik így senki. Rengeteg fiú barátom van és ők annak ellenére, hogy nagyon jól ismernek belülről, mégsem tekintenek rám több mint barátként..persze én sem rájuk, csak úgy érzem ha már a belsőmért sem kedvelnek meg, akkor fel adhatom.. Nem tartozom a csúnyák közé sem csak ez az egyetlen hibám és úgy érzem már rengeteg barátom lehetett volna ha egészséges vagyok. Akik nekem általában tetszenek éppen ezért arra sem adnak esélyt, hogy megismerjenek. És volt egy srác akinek egészen odáig tetszettem még ki nem derült ez a dolog..de ezért visszautasított. Elég fiatal vagyok. 17 éves. Lehet hogy csak a korosztályom éretlen még ehhez és majd később talál rám az igazi? vagy örökre adjam fel?

(Nem szeretnék hozzám hasonló párt magamnak, mert nem szeretnék minden szembe nézni ezzel, hogy én más vagyok. És úgymond visszalátom ezt. Más mozgáskorlátozott embert sem szeretek az utcán látni pont ezért, mert akkor úgymond tudatosul bennem. )


2014. febr. 10. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én meg pont most akartam kiírni egy kérdés hogy hol tudok mozgássérült lányokkal ismerkedni.
2014. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért akarsz mozgáskorlátozottakkal ismerkedni?
2014. febr. 10. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Na itt az első kommentelő ismerd meg. :)

Amúgy még bőven gyerekes a korosztályod, még az enyém is.

19/F

2014. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Én 18 vagyok és engem zavarna.


Egyszerűen evolúciós ösztön hogy a jó génekkel rendelkező,egészséges egyedekhez vonzódnak az emberek.NEM éretlenség vagy vakami.


18/F

2014. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó irány, hogy a saját állapotoddal nem akarsz szembesülni. A leendő pasidtól elvárod ezt, de magad már nem vagy képes elfogadni magad? Elég furcsa.. (zárójelben mondom, hogy nekem személy szerint nem lenne gond a te állapotod, de nyilván itt most nem ismerkedni vagyunk)
2014. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

van ez a mosolyka nevű csaj tapadnak rá állitólag a pasik, ha lány vagy és mozgáskorlátozott akkor még esendőbbnek tűnsz, ilyenkor a férfiak még elnézőbbek, szóval most zárjuk ki hogy mozgáskorlátozott vagy mert attól még ugyanúgy lehetsz te is egy felsznies p..a nemde?

"akik nekem általában tetszenek éppen ezért arra sem adnak esélyt, hogy megismerjenek"

"rengeteg fiú barátom van"

Tudod érdekes dédpapám a don-nál elvesztette mindkét lábát, hazatért az egész családja elhagyta, egyedül halt meg egy romos házban, nem volt senki aki ennyire kinyalta volna a seggét, vagy foglalkozott volna vele, csakmert mozgáskorlátozott Férfi volt. Kettős mérce van még mindig. Ettől te aranyom nem leszel se jobb, se rosszabb ember.

2014. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 WheneverYouWant ***** válasza:

Hidd el hogy a körülötted élő emberek is e miatt ugyanolyan rossz érzésük van.... amiatt hogy nem tudják hogy szóljanak hozzád vagy hogy segítsenek egyes szituációban... vagy segítsenek e egyáltalán esetleg megharagszol érte ha segíteni akarnak. És ez csak a hétköznapi élet... Nem tudják hogy tolerálni kell téged valahogy... vagy egyáltalán nem szorulsz rá és nem szereted ha másképp néznek rád. És van értelme... még megtalálhatod az igazit... Láttam pár éve egy filmet és ahogy írtam neked eszembe jutott. Elég sokáig tartott megkeresni.

http://www.youtube.com/watch?v=vyAJDL3mTxI

A trailer alapján lehet hogy érthetetlen lesz mert sok minden történik benne de szerintem neked tetszeni fog. :)

2014. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok nem mozgáskorlátozott lánynak sem volt még barátja 17 évesen.
2014. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia :) Ha egy fiú igazán szeret akkor a problémáiddal és a betegségeddel együtt szeret, csak az oda vezető út.. a mai srácok többsége nem is elegyedik szóba mozgássérültel, ami nagy hiba mert nagy valószínűséggel nem ő akart ilyen lenni, és neki is vannak érzései.. Én azt javaslom hogy tedd félre ezt az infót (amennyire lehet) és fogadd el magadat olyannak amilyen! Ne lásd magadat kevesebbnek mint bármi más és ha tetszik egy fiú tudd meg hogy mennyire értékes a "belseje", ha nem bunkó paraszt nyugodtan közeledj felé MAGABIZTOSAN (ez nagyon fontos, mert ha látja hogy nincs önbizalmad elveszíti az értéked a szemében). :) Ha gondolod írhatsz.. Szeretek lelkizni.:)) 17/F
2014. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!