Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A francia és olasz autókról...

A francia és olasz autókról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy mennyire megbízhatóak, mennyire gyakran kell velük szerelőhöz járni. Úgy hallottam, hogy az olasz autóknál a kaszni nagyon hamar rohad el, rozsdásodik, elektronika is nagyon rossz, és a francia autóknál is ugyanúgy az elektronikára panaszkodtak. Szeretném a ti véleményeteket is kikérni, és mire érdemes odafigyelni egy használtan vett, úgy 5-10 éves autónál esetleg.

2014. szept. 28. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
3 f betüs fordot franciát sosem
2014. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%
98-as 2-es cliom van 10 éve kopó alkatrészeken kívül nem kellet semmit rá venni.Valamint a csomagtér lámpa ment tönkre egy pár hete... nem az izzó hibája hanem valami más.Ez mondjuk egy kicsit zavaró este, de ha lesz időm elviszem megnézetni.
2014. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

#1: A Fiatot elfelejtetted, ugyanis az a 3. F, de te csak kettőt említettél!


Gondolom még a bringás korszakodat éled!

2014. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kérdéshez:


Semmivel se rosszabbak a francia autók, mint a többi, ha úgy lenne senki se venné meg!

Fura, hogy sokan szidják az elektronikát, főként annak a tükrében, hogy az én francia szaromban a legtöbb felirat Denso és Bosch.

Ide is írtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__614..

2014. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3szitroenről tudok véleményt mondani így hirtelen. Jumpy jumper és berlingo. Ezek alapján soha többet szitroen...
2014. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Glauziusz Tamás válasza:
A Peugeot egy-egy kategoriában többször is az "ÉV AUTÓJA" lett.
2014. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem sok rohadt ferrarit láttam mostanság
2014. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ezt a 3f faxságot felejtsd el. Általában minden autó annyit ér amennyire a piac beárazza. Tehát olyan, hogy teljesen szar meg tökéletes olyan nincs. Persze van néha egy-két alul illetve felül értékelt autó de hidd el a piac a legpontosabb amire hagyatkozhatsz és nem a három f meg a két y meg hasonló marhaságok.
2015. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most őszintén, ha annyira szarok lennének, akkor szerintetek gyártanák őket? Megérni gyártani ha a kutya se venné mert rossz, mert nem megbízható? Példáúl ott a Fiat ami az első szerint a 3F-betüs, Európában egyike a legsikeresebb üzemeknek, ami a gazdasági válságot kiröhögte, mellette meg felvásárolt jónéhány gyárat, ha nem lenne jó akkor bebukott volna, nem? Előbb azon kellene elgondolkodni, hogy egy autót hogyan kell használni, nem pedig lejárni úgy, hogy az életbe nem ült benne. Sok gyökér az 1.2-es, 1.4-es autókat tapossa mert azt hiszi hogy egy Ferrari-ban ül, és kinyirja vele. Autót úgy kell venni, hogy előtte felméred hogy mire akarod használni, autópályázásra nem veszel 1000 köbcentis Suzukit meg 3 hengeres 1200-as Skoda Fabiat mert nem arra való, ha szorítod 120-130-as tempóval tartósan, persze hogy szarrá megy, de az ilyen retkek a BMW-t is kinyírják, pedig az fas*za német autó.
2015. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!