Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW tulajokról miért alakult...

A BMW tulajokról miért alakultak ki olyan rossz vélemények?

Figyelt kérdés

Meg sokszor hallom hogy BMW-t cigány, kigyúrt kopasz, és hülyegyerekek vesznek.

Most tervezek venni decemberben egy e46 hat hengeres benzinest és nehogymár ezt gondolják ha meglátják a kocsit.


2014. szept. 28. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Hát ez így alakult..

Proliké a suzuki-munkás astra,

zsidóké a saab,volvo,

feltört parasztoké-cigányoké a bmw,merci

b*ziké a smart,twingo,mini

2014. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Shai-Hulud ***** válasza:
25%

Ezt mondjuk én még nem hallottam.

Viszont azt tudom, hogy nagyon szar kocsik, képzeld, csak úgy minden tizediknek működik az indexe.

Szerintem már gyárilag sem nagyon szerelnek bele....

2014. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Nagyjából jól írja az 1-es,én csak annyit tennék hozzá,nagyon sok proli jár jobb kocsikkal,és egyátalán nem biztos,hogy aki olcsó autóval jár,az proli.

Én akár reggel elmehetnék kp-re új kocsit venni,abszolút nem vagyok proli,mégis Skoda feliciával járok.

:)

Amúgy persze értem az 1-es válaszolót! :D

2014. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Nehogymá indekszejjek...gyúzunk?-vazze!
2014. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Mert maguk idézték elő, hogy ez kialakuljon: erőszakosak, gyorsan mennek szinte mindenhol, nem indexelnek, beszólogatnak akkor is, ha nincs igazuk, erővel akarnak szinte mindent "rendezni", "nekem mindent lehet" gondolkodásúak.

Tisztelet a nagyon kevés kivételnek!

2014. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

"nehogymár ezt gondolják ha meglátják a kocsit"... Pedig ezt fogják, hidd el.

Én is a normális BMW-sek körét alakítom, előbb kiengedek egy kamiont, vagy egy buszt, mint bárki más, ennek ellenére úton útfélen megkapom, hogy köcsög BMW-s, legtöbbször alaptalanul. Csak, amikor sokadjára hallod, akkor lesz az, hogy belesz..rsz az egészbe, és már csak azért is. Egyre sűrűbben megesik velem is, és ki merem jelenteni, hogy amiatt, mert szemét bunkónak néznek, holott semmit nem tudnak rólad. Gondolkodtam már, hogy eladom, pontosan emiatt, mert nagyon meguntam, hogy mindenhonnan ezt hallom, ismeretlenektől, rendőröktől, sőt még más BMW-sektől is.

Akárhogy is, készülj fel erre, hogy mostantól mások szemébe közellenséggé válsz, de ha ennek ellenére is meg fogod tudni állni, hogy ne válj te is bunkóvá, akkor hajrá!

Amúgy a cigányok már nem BMW-vel járkálnak!!!

2014. szept. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5%

Mert kb olyannak hat, mint a kolompárgazsi nyakában csüngő vastag rézlánc...

Nekem mondjuk nincs bajom velük, mert öreg verdák, tudom, hogy megszenved vele a tulaja, a Derick is ilyenben ült...

Engem a valóban drága autók tulajai idegesítenek, a legtöbbjére az undorító szó jellemző, a közlekedési stílusukra, a pökhendiségük, stb...

2014. szept. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

Veszélyesen vezetnek. Gyorsabban mennek nemcsak a megengedettnél de a lehetségesnél is, átmennek a piroson és agresszíven vezetnek. Sok balesetveszélyes helyzetet idéznek elõ, sok balesetet okoznak. Az autóik nagyrésze háromból lett összerakva, mivel az alkatrész és a szaktudás drága, karbantartás alig van, a javítás csak gányolás.


Az örök kérdés szàmomra, hogy attól ilyenek, hogy bmw van alattuk vagy azért vesznek bmwt mert ilyenek.


Magánvéleményem, hogy ha az összes bajor csodát belapítanák, néhányat tulajjal együtt, a közlekedésbiztonság megugrana.


Tisztelet a 10%nyi kivételnek.

2014. szept. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Néhány tulaj segített kialakítani a képet, de elég nagy szerepe van benne az irigyeségnek is. Az emberek nagy része ugyanis seggbuta fikázógép, aki mindenkit utál, akinek valamiben jobb az élete, mint neki. Én nagyon ritkán látok nem indexelő autót, de általában akkor sem BMW-t. Ugyanúgy találkoztam már tahó Volvóssal is, mint Skodással, Suzukissal, és még sorolhatnám.
2014. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

Nekem a bmw-sek elfogultságával van a bajom.

Minden autót lenéznek, na jó a MB-t még autónak tartják de azt se mindenki.

Itt, gyakorin is megy állandóan az istenítés.

Ha valaki megkérdezi, hogy Opel-t vagy Volkswagen-t vegyek akkor egyből jönnek a kemííny béemvések és írják, hogy vegyél bééééemvét mert az háááátúúl kápár meg 20 évesen is többet ér mint egy új stift, stb.


Az Audi-t azért fikázzák mert a VW konszern tagja.

Mintha ettől bármivel is kevesebb lenne.

Mondókákat találnak ki. Az Audi bmw akart lenni de Volkswagen lett belőle.

A Hondák rizsrakéták a Alfa-k szervizlakok a francia autók a csigaevőknek való.

1 szóval egy undorító társaság...

Kár a BMW-ért mert egy jó márka de a célközönsége lehúzza a márka színvonalát.


IU: A Volkswagen-t többek között a Golf-ot agyon fikázzák mert népautó, ennek ellenére több ismerősöm azért nem vesz bmw-t mert tele van vele az ország mert németből sz-arét-húgyért lehet behozni az e36-ot az erőbajnok 1.6-os motorral.

2014. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!