Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cserélt már valaki dizel...

Szoragy kérdése:

Cserélt már valaki dizel volvo 440-ben müszerfal izzókat?

Figyelt kérdés

kiégtek az izzok,nincs semmi háttérvilágitásom.

odáig eljutottam hogy levettem a müszarfal elejét félig kiforditottam a müszeregységet,de tovább nem jön.valami nem engedi,és igy nem fér be a kezem hogy elforditsam a kis foglalatokat. van ennek valami trükkje? a kilométerspirál foghatja még de nem férek hozzá sehonnan.

meg attol még ki lehetne forditani valahogy..

szoval ha valaki csinált már ilyet akkor segitsen legyen szives hogy miként folytassam.



2014. okt. 1. 18:07
 1/3 Dörmögő ***** válasza:

Talán segít:

[link]

2014. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm

ezt a könyvet nem is láttam még. rengeteg hasznos info van benne.

neki is állok lefordittatni.

. de sajnos a müszerfal izzócsere nincs benne..

legalábbis képekben..

2014. okt. 4. 19:22
 3/3 Dörmögő ***** válasza:
Egy hasznos tanács. Sokan ha ilyesmit találnak akkor gyorsan eltárolják a saját gépükön is mert ezek valószínűleg nem legálisan vannak fent a neten, és könnyen eltüntethetik őket egyik napról a másikra. Azt veszed észre hogy tettél hozzá egy könyvjelzőt, aztán mikor meg akarod nyitni az oldalt akkor nem fogod tudni megtalálni.
2014. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!