Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen egy forgalmi oktatás?

Milyen egy forgalmi oktatás?

Figyelt kérdés
Mondjuk az első órán mire számítsak?Még sose vezettem autót.

2014. okt. 2. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bemutatkozol, beülsz az anyósülésre, elvisznek a tanpályára, elmondják hogy mi hol van az autón és gyakorlás végig.

Parkolás nincs az első órákban, csak az elindulás, megállás, irányítás van.

Meg lehet egy kis forgalomban vezetés is.

2014. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. okt. 2. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első órám az alap bemutatkozáson felül az volt, hogy az oktató elmagyarázta a tanmenetet, aztán elmagyarázta az autót kívül és belül. Pedálok, fékek, lámpák, motor, akkumulátor, stb stb. Első órán csak motorindítást gyakoroltuk, és az elindulást és megállást.


A többi órán pedig jött a többi feladat. Szlalom, tolatás, emelkedőn megállás, kézifékes indulás, gyorsítás, stb stb.

2014. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 egySanyi ***** válasza:
100%
20 éve ez úgy volt, hogy beültem a sofőrülésre közöltem vele, hogy még nem vezettem soha autót és elindultunk a vezetésemmel a tanpályára ami a város másik végében volt. Elvileg most is mehet így.
2014. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Első órán 30 km-t vezettem. :D
2014. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!