Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel után nehéz lesz benzines...

Dízel után nehéz lesz benzines autót vezetni?

Figyelt kérdés
Most tanulok vezetni egy 1 éves dízel Citroen C3-on. Nehéz lesz utána egy 13 éves benzines Suzuki Swiftet vezetni?

2014. okt. 2. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fog gondot okozni,csak picit óvatosabban kell adagolni a gázt,mert jóval ugrósabb lesz.
2014. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
lefullik föleg a suzi mert nincsen nyomatéka de megkapar hamar a suzuki azt tapasztaltam pörög a motor deu gyanakkor amien pörgös ugyanolyan le tud fulni..
2014. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szántóvető ***** válasza:
elinduláskor finomabb kuplungkezelést igényel a swift mert lefulladhat ha ugyanúgy indulsz vele mint a c3-mal.
2014. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Nefulljá le xD
2014. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Az garantált, hogy az első időszakban indulásnál néhányszor lefulladsz majd a benzines Swifttel. Dehát megszokás kérdése az egész.
2014. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Indulásnál más mert több gázt kell adni a benzinesnél és a kuplungot is lassabban engeded fel.

Nem nehéz csak meg kell szokni. Én is dízel autón tanultam de itthon benzines van és könnyű volt megszokni.

2014. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"Dízel után nehéz lesz benzines autót vezetni?"


Nem! Azt lesz nehéz megszokni, hogy állandóan tankolni kell majd...

2014. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
..ja, mert a Swift aztán zabálja a benyót.. :P
2014. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmi különbség nincs, annyi hogy a benzinest nem kell izzítani. Ugyanúgy kell vezetni. Amikor beülsz egy ismeretlen kocsiba, akkor azt ki kell tapasztalni. Én indulásnál sose nyomok gázt, alapjárat elég. Kivéve ha az autó meg van pakolva, vagy emelkedőn felfelé. Ez csak rutin kérdése.
2014. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Én is dízeles autón tanultam vezetni (1.9 hdi), ami gáz nélkül, a kuplung sima kieresztésével is elindult. Otthon viszont az 1.2-es benzines motorú kocsival vagy lefulladtam, vagy elkapartam, de gyakorlással és idővel megtanultam normálisan elindulni. Annyi hogy tanuld meg először csúsztatni a kuplungot, (érezd azt, hogy hol kezd el fogni) utána a gáz mértékével kísérletezz, hogy mennyire kell nyomni sima terepen, meg mennyi kell parton stb. Menet közben sok különbséget nem éreztem a két kocsi között, csak annyit hogy emelkedőn hamarabb elfogyott a lendület, így jobban kellett nyomni a gázt. Összefoglalva lehet hogy eleinte nehezebb lesz vezetni a benzinest, de hamar meg fogod tanulni. :)
2014. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!