Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500. 000ft-ért lehet kapni...

500. 000ft-ért lehet kapni normális állapotú, elfogadható használt autót?

Figyelt kérdés

Tudom hogy mi a kínálat ennyi pénzért de azt nem tudom hogy ezek mennyire normális autók.

Nekem ide-oda rohangálós autónak kell de nem használnám minden nap.

Ennyi pénzért Fiat Punto II, Renault Thalia érdekelne 2000-es évjárattól.


2014. okt. 4. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyi penzert nem markat, evjaratot, tipust veszunk, hanem allapotot:


[link]

2014. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

izeee masik link:

[link]

2014. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első linkhez kapcsolódóan annyit tudok írni hogy 2000-es évjáratú pólót én is néztem de 550.000ft eléggé a kínálat alja. Nincsenek nagy igényeim: centrál, el.ablak, szervó és ezeket már tudják ezek az autók, mégis 650.000 alatt is alig lehet ilyen polo-t találni.

Ja és persze 5 ajtós érdekel, a pólóból a 4 ajtós nem tettszik mert kívülről elmaradt a facelift, a thaliát meg úgy fogadom el ahogy van, elnézem hogy 4 ajtós.

2014. okt. 4. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen. De ennyiért nem fogod a legújabb, legkényelmesebb technikát megkapni. Öreg prémium autót se vennék ennyiért.

A meglátásod teljesen jó, reális. Amiket írtál, jó választás, ki lehet belőlük fogni megkímélt többé-kevésbé hibátlan darabokat.

2014. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem anno 180 ezerért sikerült találnom jó kocsit, most már 6. éve hajtom, nagy gondja még nem volt. Egy Polo 87c-ről van szó. Csak kopó alkatrészeket cseréltem rajta (fékbetétek, féktárcsa, lengéscsillapítók).


Szóval igen, ennyi pénzből simán lehet találni normális autót. Sőt, ennyiért már elég nagy a választék. Amit kinéztél Punto-t és Thalia-t, ideális választás lehet. A Polo is jó, az, hogy a 4 ajtóson és a kombin nincs facelift kívülről, ne érdekeljen. Nem számít az a külcsín annyit. A helyedben még a Citroen Xsara-kat is bevenném a sorba, jó vételek ennyi pénzért.


Amúgy csak kíváncsiságból: miért pont 2000-től húzod meg a határt? Miért számít ennyire az évjárat?

2014. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az öregebb autók nem tettszenek. Pl a Corsa B-ből is van 1998-as meg 2000-es is de 1993-ban adták ki ha jól tudom és a 2000-es évjáratú is ugyan úgy néz ki mint az 1993-as.

Nem szeretnék nagyon öreg autót. Egy 2000-es évjáratút 3 év múlva lecserélnék és még akkor is 17 éves lenne. Terveim szerint addigra lenne pénzem egy fiatalabb kocsira, pl egy 2008-asra

2014. okt. 4. 16:58
 7/9 anonim válasza:
Mi ugyanígy álltunk neki az autó keresésnek pár éve, hogy 500ezer. Aztán végül arra jutottunk, hogy ha 500-ért veszünk, arra még rá kell költeni legalább egy 100ast, hogy megfelelő állapota legyen. Végül 335ért vettünk egy autót, ráköltöttünk még olyan 150et és így lett egy megfelelő állapotú kocsink. Azt én is ajánlom, hogy ne ragaszkodj egy típushoz, mert nem biztos, hogy találsz jót belőle.
2014. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi penzert ne legyenek igenyeid ('nem tetszik'). Meg egyszer: allapotot veszunk, nem diszitest, felszereltseget vagy epp evjaratot, markat.
2014. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ha 500-ért veszünk, arra még rá kell költeni legalább egy 100ast"


Most nem azért, de szerintem bármelyik autóra amit használtan veszünk, rá kell költeni egy 100-ast. És ezek csak a kötelező dolgok: olaj, szűrők, vezérlés. És már el is röppent az a 100-as és nem azért mert komoly műszaki gondok lettek volna a kocsival.

Ez árkategóriától független. Alap dolgokat szerintem illik vétel után cserélni.

2014. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!