Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Használt baba és gyerek ruha...

Merezani kérdése:

Használt baba és gyerek ruha boltot nyitok nemsokára, jó lenne egy normális üzletnév. Tudtok benne segíteni? Kicsit elakadtam. A "turi" szót nem szeretném bele vonni.

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj ki egy pályázatot hogy a nyertes kap 5000 forintot. Ingyen senki sem szeret dolgozni.
2014. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi de félreértelmezted a kérdésemet,ötleteket várok,nem gondoltam volna hogy egy szóért valaki elvár 5000ft-ot.
2014. máj. 13. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nálam is... :)

Én jövőre nyitnék, de már most gondolkozom a neveken... :)

Nyitottál már azóta? Van már név?

2014. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kitalálhattok újat is, de szerintem a legjobbakat már kitalálták, írd be a keresőbe, hogy turik és nézd át az első 10 oldalt és legalább 50 nevet fogsz találni, amelyet mások már kitaláltak. Lehet, hogy neked is megtetszik az egyik. Ha nem a Te közzeledben van az a bolt nem lesz gond vele, persze ilyeneket nem tudsz használni, hogy Háda vagy Angex vagy Rongyász illetve még van ilyen egy kettő. Boltnyitás előtt érdemes még elolvasni ilyen oldalakat is, hogy: hasznaltruha-sikerkonyv
2015. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!