Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van pár autó mellett...

Miért van pár autó mellett kikészítve pár üveg pet palack víz?

Figyelt kérdés
Eddig erre soha nem lettem figyelmes, de mostanság egyre többször veszem ezt a furcsa jelenséget észre az utcán sétálva hogy egyre több ember rak ki pár üveg pet palackos vizet autója mellé, vagy tetejére. Ennek mi oka van? Mi ez az új őrület? Vagy ez mindig így volt vagy csak én nem észleltem? Előre is köszönöm a válaszokat..

2014. okt. 6. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a nyest nem mászik be tőle a motortérbe (és rágja szét a vezetékeket és zajszigetelőket).
2014. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még soha nem láttam ilyet...
2014. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy azért mert eszi a vizet a motor és tudjon utánatölteni
2014. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy palack még lehet ioncserélt/desztillált víz motorba utántöltéshez, de azt meg kétlem, hogy valaki ezt az utcán a kocsija mellett tárolja :D az hogy ez hogy riasztana el nyesteket, stbt azt meg tuti nemértem.
2014. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megerősítem az első hozzászólót! Kiegészítve azzal, hogy nem csak nyestriasztó a palack víz, hanem patkányokat és hörcsögöket is riaszt, mert zajszigetelő a hatása.
2014. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!