Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítványhoz nektek hányadik...

Jogosítványhoz nektek hányadik óra után lett meg a kötelező 580 km? Lehet, hogy átvernek?

Figyelt kérdés

Már 10 órát levezettem és csak 77 km-nél tartok, pedig az 1. órától forgalomban vagyok, tudom legközelebb meg kéne jegyeznem a km óra állását...

Azt mondta az oktatóm a 10. órán, hogy kelleni fog még +10 óra, ami 27000 Ft, hogy meg legyen a km. Még nem tanultunk se parkolni se semmit, csak megyek a vakvilágba...


Szerintetek is a pénzre megy?



2014. okt. 9. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed hogy már érzed az autót,féket,kuplungot,akkor szerintem mondd meg neki hogy gyakoroljatok mert neked nincs ennyi pénzed plusszban hogy kifizesd..

Én első órán rutinpályáztam,sőt második órán is,és utána vezetgettem a városban..kb a 15.óránál kezdtem el parkolgatni..A km-t mi nem is számoltuk..

2014. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első 10 órában én is csak gurultam a városban, majd onnan kezdtük csinálni a feladatokat, parkolni, megfordulni.

Én két órákat jártam egyszerre, de nekem már első nap 40 km volt meg. A legkevesebb az ilyen 22 volt kb., mert akkor gyakoroltuk a parkolásokat.

A 20. óra környékén jártam 400-nál. 32 órát vettem, és bőven 600 felett volt.

2014. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom értelmezni a kérdésed. Nekem nem volt ilyen, hogy kötelező 580km.
2014. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dobd ki az oktatót.

Nekem 32 óra alatt lett meg az 580 km.

Pont akkor hozták ezt a szarságot miközben csináltam a jogsit.

2014. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 intrepid ***** válasza:
Volt motoros tapasztalatom, úgy kezdtem el az autós tanfolyamot. Az oktatóm nő volt, összevissza furikáztatta magát, a magánügyeit intézte velem, persze én vezettem. Parkoltam, tolattam, mindent csináltam közben amit kell, 20 óra után csont nélkül levizsgáztam. Lehet, hogy így kiemelt az oktatási környezetből, és beledobott a mélyvízbe, persze úgy, hogy végig ott ült mellettem, odafigyelt rám, az én egyéniségemnek ez az oktatási mód volt a legjobb.
2014. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszoló: ügyes vagy!

Engem a km aggaszt igazából... Ő azt mondta, hogy parkolni csak akkor tanítja a tanulókat, ha már "érzik az autót" és, hogy haladunk szépen, ilyenkor más sem parkol még. Csak úgy érzem, hogy nem megy rosszul,de bizonytalan vagyok és nem hívja fel stratégiákra a figyelmem.

2014. okt. 9. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
óránként 7.7 km? mennyivel mentek?
2014. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van, hogy 40-nel de 60% ban 20-szal
2014. okt. 10. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!